Sprzedaż biletów na TAURON SEC w Bydgoszczy

sec logoNajlepsi żużlowcy Starego Kontynentu przyjadą do Bydgoszczy. Wielkie emocje podczas 3. rundy cyklu TAURON SEC 2023 najlepiej przeżyć z wysokości trybun stadionu przy ul. Sportowej. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Organizatorzy oferują rabaty przygotowane specjalnie dla wiernych fanów speedwaya.

Leon Madsen, Mikkel Michelsen, Dominik Kubera, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej i inne gwiazdy ponownie w Bydgoszczy. 9 września odbędzie się 3. runda cyklu TAURON SEC 2023. Po Częstochowie i Guestrow przyszedł czas na wizytę w województwie kujawsko-pomorskim. Kandydaci do medali nie będą mogli sobie pozwolić na błędy, więc czekają nas ekscytujące zawody na torze, który kocha efektowne akcje i mijanki. W 2021 roku w grodzie nad Brdą triumfował Leon Madsen. Obrońca tytułu przywiózł za plecami Piotra Pawlickiego i Daniela Bewleya.

Sprzedaż biletów na zawody w Bydgoszczy będzie prowadzona przez system klubu Abramczyk Polonii Bydgoszcz (bilety.polonia.bydgoszcz.pl) Na fanów speedwaya, którzy regularnie przychodzą na obiekt przy ul. Sportowej czekają atrakcyjne promocje.

Patronem Honorowym turnieju będzie europoseł, Ryszard Czarnecki, a sponsorem tytularnym całego cyklu jest firma TAURON.

Ceny biletów:

  • Bilet VIP - 450 zł (program, open bar, catering, miejsce na trybunie głównej)
  • Trybuna Główna - 150 zł
  • Nowa Trybuna - 70 zł
  • Sektor A - bilet normalny - 50 zł, bilet ulgowy - 40 zł
  • Sektor B - bilet normalny 40 zł, bilet ulgowy - 30 zł
  • Program - 15 zł

 

Bilety ulgowe są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat (z ważną legitymacją uczniowską), kobiet, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych.

Dla karnetowiczów przygotowana została przedsprzedaż. Przez tydzień (od 24.04 do 30.04) zakup biletu będzie możliwy z rabatem 10 zł. (ulga nie obowiązuje na bilet VIP).

Dzieci do lat 7 – wstęp darmowy (miejsce na kolanach opiekuna)

źródło:informacja prasowa

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf