Speedway Manager wchodzi na rynek UK

pasjonaciWłaśnie zakończył się 33 sezon w Speedway Manager, którego byliśmy partnerem. Wraz z rozpoczęciem kolejnego właściciele wchodzą z grą na rynek UK.

W zakończonym sezonie emocji nie brakowało. Walka o miano najlepszego klubu trwała do samego końca, a sztuka ta udała się klubowi KS RUN, którym dowodzi Bartek Toruń. Podium uzupełnił zespół Adis Gorzów Speedway Team pod wodzą Adisa, a na najniższym stopniu zameldował się SpeedwayTeamWegli prowadzony przez Wegli96.

W czasie toczącej się rywalizacji w Polsce powstawała gra w angielskiej wersji językowej i przeszła pozytywne testy, aby już 14 marca zadebiutować na Wyspach i włączyć angielskich kibiców do rywalizacji. Zasady obowiązujące w grze będą identycznie, a synchronizacja sezonów będzie bardzo ważna w kontekście planowanych rozgrywek międzynarodowych.

Plany są ambitne i według zapowiedzi właścicieli gry nie zakończą się tylko na wersji UK. O tym, co czeka na managerów i jakie są plany na przyszłość opowiada Damian Feliks z Questa Group - W marcu zakręci się pierwszy rok, odkąd staliśmy się właścicielami i zarządzamy grą SM. Wykonaliśmy ogrom pracy nad poprawą, jakości gry. Dodatkowo przygotowaliśmy wersję anglojęzyczną, którą odpalamy 14 marca na Wyspach Brytyjskich. Naszym celem jest stworzenie osobnych lig SM między innymi w Danii, Szwecji, Australii i kilku innych krajach. Marzeniem jest stworzenie rozgrywek międzynarodowych, jak Grand Prix, DMŚ, DMŚJ. Mam nadzieję, ze nadchodzący rok przybliży Nas do tego celu. W każdym razie trzymajcie kciuki

Międzynarodowa rywalizacja wzbudzi dodatkowe emocje i będzie bardzo dużym krokiem w rozwoju gry. Jeżeli jeszcze nie macie konta w SM to rejestrujcie się i do zobaczenia pod taśmą startową.

Najlepszy menager błyskawica ANG 1200x600

Start sezonu 1 ANG 1200x680

źródło: inf. własna

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!