2015 baron p1leszno logoZespół z Leszna zdominował w niedzielę Falubaz Zieloną Górę, wygrywając na stadionie im. Alfreda Smoczyka 64:26. Był to pierwszy ligowy mecz leszczynian pod sterami trenera Piotra Barona.

2017 witkowski a1

Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja 2017 roku rozegrana zostanie 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Andrzej Witkowski - Prezes Polskiego Związku Motorowego przyznaje, że jest optymistą jeśli chodzi o dalszą współpracę z BSI.

2015 dudek p1

Patryk Dudek, po raz drugi z rzędu, wygrał Memoriał im. Edwarda Jancarza rozegrany na gorzowskim owalu. “Duzers” w wielkim finale pokonał Nickiego Pedersena, Przemysława Pawlickiego i Grigorija Łagutę.

20151121 182646Jego pierwszy występ w krakowskiej Tauron Arenie w 2015 roku przeszedł do historii. Francuz na arenie zmagań pojawił się dosłownie na parę minut przed rozpoczęciem zawodów i zakończył wieczór wygrywając tę rundę mistrzostw świata bez wcześniejszego treningu. Rok później stanął na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal. W tym roku Rinaldo sięgnął po srebro Diverse Night of the Jumps.

2015 jamrog j1tarnow logoJakub Jamróg w rozpoczynającym się za miesiąc sezonie będzie jednym z ważnych punktów tarnowskiej Unii. W rozmowie z naszym portalem wychowanek Jaskółek mówi o wrażeniach z piątkowej Gali 60-lecia, o atmosferze jaka panuje w drużynie oraz o bazie sprzętowej na nadchodzący sezon.

czestochowa nowe2016 kedziora l1Przy każdej możliwej okazji w mediach huczy od spekulacji na temat możliwości Włókniarza Częstochowa w PGE Ekstralidze w sezonie 2017. Jak przyznaje trener beniaminka – Lech Kędziora, od gadania ekspertów zaczyna go już boleć głowa, lecz nie przejmuje się nieprzychylnymi opiniami.

czestochowa nowe2016 jonssonZa nami oficjalna prezentacja Włókniarza Częstochowa, który w sezonie 2017 będzie rywalizował w PGE Ekstralidze. Przed oficjalną częścią wieczoru drużyna zebrała się na konferencji prasowej, po której udało nam się porozmawiać ze starym dobrym znajomym, czyli Andreasem Jonssonem.

2016 zmarzlik b1Bartosz Zmarzlik, aktualny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata jest powszechnie uznawany za największy talent polskiego żużla od czasów Tomasza Golloba. Sport jest dla niego wszystkim, choć lubi rekreacyjne wędkowanie, a gdyby sam miał oddać głos w 82. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2016, to pewnie na Anitę Włodarczyk lub Roberta Lewandowskiego.

bizouardTrzykrotny mistrz świata Remi Bizouard zajął w tegorocznych rozgrywkach NIGHT of the JUMPs trzecią lokatę. Podczas gdańskiej rundy w sobotni wieczór, 19. listopada, zdobył srebrny medal zostawiając w pokonanym polu między innymi bezpośredniego rywala Francuza do tytułu II wicemistrza świata FMX.

adelbergRob Adelberg jest jednym z najbardziej stylowo jeżdżących zawodników FMX, który od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce. Australijczyk dobrze znany jest polskiej publiczności, przed którą już od lat prezentuje mrożące krew w żyłach podniebne ewolucje. Przed sobotnimi (19.11) zawodami Diverse NIGHT of the JUMPs w Gdańsku Rob odpowiedział na parę pytań.