Matej Zagar: Nigdy nie byłem jeszcze tak długo nad polskim morzem

zagar falubaz 1000x667

Matej Zagar sezon 2021 spędzi w drużynie Falubazu Zielona Góra. Razem z zielonogórską ekipą wybrał się na tygodniowe zgrupowanie nad polskie morze do Świnoujścia.

2017 zagar m2Nigdy jeszcze nie byłem tak długo nad polskim morzem. Z pewnością będzie to dla mnie ciekawa sprawa. Fajnie, że jedziemy do Świnoujścia w pełnym składzie. Będziemy mieli dużo czasu aby porozmawiać się, pośmiać i zintegrować. Odpowiednia atmosfera w drużynie to klucz do sukcesu. Ja wielu chłopaków z zespołu znam, ale są też tacy, z którymi zobaczę się pierwszy raz. To z pewnością będą przydatne dla nas wszystkich dni - stwierdził Zagar.

Dla Zagara będzie to szczególny czas, ponieważ w grudniu na świat przyszedł jego syn Armando - Narodziny dziecka to świetna chwila. Wspaniale się czujemy. Jak dotąd to czerpiemy z tego same chwile radości. Jest naprawdę fajnie  Pojawienie się nowego członka rodziny nie miało też żadnego wpływu na moje treningi i przygotowania. Wiedziałem, że syn urodzi się w okresie zimowym, więc moje treningi już wcześniej zaplanowałem tak, aby nic ze sobą nie kolidowało. Jedna rzecz, która się zmieniła to dodatkowa energia i motywacja, którą dał mi mój syn. Mam sprawdzony tryb przygotowań, który realizowałem od grudnia. W okresie między sezonami odpowiednia ilość ruchu jest dla nas bardzo ważna. Jeździłem rowerem, trenowałem na siłowni. Było tego bardzo, bardzo dużo. Jednocześnie pracowałem nad moimi silnikami, które są już praktycznie gotowe na wyjazd na tor - powiedział Matej Zagar.

Falubaz Zielona Góra w Świnoujściu trenować będzie do soboty 27 lutego. Po powrocie do Zielonej Góry  zawodnicy wrócą do codziennych obowiązków, a następnie wszyscy zaczną szykować się do wyjazdu na tor i pierwszych treningów.

Źródło; zuzel.falubaz.com

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!