2015 pawlicki pi4logo SGPO takim scenariuszu na sobotni wieczór w Daugavpils nie marzyli nawet chyba najwięksi optymiści. Reprezentanci Polski wyśmienicie spisali się podczas 3 eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata i na Łotwie zgarnęli całe podium dla siebie.

2017 pawlicki pi1logo SGPCudowny wieczór dla polskich żużlowców w Daugavpils. Piotr Pawlicki zwycięża Grand Prix Łotwy. Na podium stanęli również Patryk Dudek oraz Maciej Janowski.Co więcej Patryk Dudek wraca do kraju jako lider klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix.

2015 lindgren flogo SGP

Niedzielne Grand Prix Polski na na PGE Narodowym, zakończyło się zwycięstwem Fredrika Lindgrena. Na podium znaleźli się również Maciej Janowski i Jason Doyle. Na Narodowym nie zabrakło emocji, były to bardzo udane zawody, które zapewniły wiele widowiskowych akcji.

2016 lindgren f1logo SGPZwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się drugi w tym sezonie turniej cyklu Grand Prix rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz Szweda reprezentującego w polskiej lidze barwy ROW-u Rybnik na podium stanęli Maciej Janowski i Jason Doyle. Stawkę gonitwy finałowej zamknął Martin Vaculik. Po sobotniej rywalizacji liderem klasyfikacji generalnej nadal jest Lindgren z 32 punktami na koncie.

logo SGPNadchodzi żużlowe święto! Już w sobotę o godz. 19 na PGE Narodowym w Warszawie, zawodnicy staną pod taśmą do pierwszej gonitwy drugiej rundy Speedway Grad Prix 2017. Stawka zawodników jest w tym roku piekielnie mocna. Kto jednak ma największe szansę na triumf przed prawie 60 tysięczną publicznością?

logo SGP2014 cook cWe włoskim Lonigo odbyły się eliminacje do przyszłego cyklu Grand Prix. Zawody zakończyły się zwycięstwem Craig’a Cooka z dorobkiem 14 pkt. Oprócz niego awans uzyskała 6 najlepszych zawodników.

2015 miedzinski a12016 dudek p1W słowackiej Żarnowicy rozegrano w sobotę (6 maja) turniej eliminacyjny do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix,  w którym startowało dwóch Polaków Adrian Miedziński i Patryk Dudek. Nasi reprezentanci awansowali do dalszych rozgrywek.

logo fimlogo SGP

Piotr Pawlicki wygrał pierwszą rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozegraną w sobotę (06.05.) w duńskim Esbjergu. Drugie miejsce zajął Kenneth Bjerre, a trzeci był Kai Huckenbeck.