Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 5/10

1. Bartosz Zmarzlik   Polska 61
2. Emil Sajfutdinow   Rosja 61
3. Leon Madsen   Dania 61
4. Martin Vaculik   Słowacja
59
5. Patryk Dudek   Polska 55
6. Fredrik Lindgren   Szwecja 47
7. Janusz Kołodziej   Polska
44
8. Maciej Janowski   Polska 36
9. Jason Doyle   Australia 35
10. Artiom Łaguta   Rosja 34
11. Niels-Kristian Iversen   Dania 34
12. Max Fricke   Australia 31
13. Matej Zagar   Słowenia 30
14. Antonio Lindback   Szwecja 30
15. Robert Lambert   W. Brytania 24
16. Tai Woffinden   W. Brytania 21

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenTai Woffinden

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 13 29 +168
 2. Betard Sparta Wrocław 13 26 +89
 3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 +48
 4. forBET Włókniarz Częstochowa 13 17 -24
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz 13 13 -16
 6. Speed Car Motor Lublin 13 11 -40
 7. truly.work Stal Gorzów Wlkp. 13 10 -70
 8. Get Well Toruń 13 3 -155

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJamusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. PGG ROW Rybnik 12 22 +108
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 12 18 -8
 3. Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
 4. Unia Tarnów 12 17 +16
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
 6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
 7. Orzeł Łódź 12 7 -49

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2018

lublin 2017Speed Car Motor Lublin

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 12 26 +133
 2. Power Duck Iveston PSŻ Poznań 12 23 +196
 3. OK Bedmet Kolejarz Opole 12 21 +142
 4. Wilki Krosno 12 14 -86
 5. Euro Finannce Polonia Piła 12 13 -34
 6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 12 8 -35
 7. Speedway Wanda Kraków 12 0 -392

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2018

rzeszow logoStal Rzeszów

Premiership (3.08.2019)

 # drużyna m p +/-
 1. Poole Pirates 16 37 +49
 2. Ipswich Witches 17 36 +37
 3. Belle Vue Aces 18 32 +22
 4. Swindon Robins 14 23 +36
 5. Wolverhampton Wolves 15 22 -18
 6. King's Lynn Stars 15 19 -5
 7. Peterborough Panthers 17 17 -121

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Poole Pirates

Robert Lambert

Elitserien (3.08.2019)

 # drużyna m p +/-
 1. Vastervik Speedway 13 22 +69
 2. Elit Vetlanda 12 21 +102
 3. Dackarna Malilla 13 20 +43
 4. Smederna Eskilstuna 12 17 +28
 5. Indianerna Kumla 12 15 +20
 6. Lejonen Gislaved 12 13 -5
 7. Piraterna Motala 12 11 -40
 8. Masarna Avesta 12 7 -119
 9. Rospiggarna Hallstavik 12 3 -98

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League (3.08.2019)

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 8 15 +67
 2. Esbjerg Vikings 8 12 +25
 3. Region Varde Elitesport 8 10 +21
 4. Slangerup Speedway 8 9 +2
 5. Team Fjelsted 8 6 -28
 6. GSK Liga 8 1 -87

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Region Varde

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 3/4

 1. Grigorij Łaguta
  Rosja
34
 2. Nicki Pedersen
  Dania 33
 3. Mikkel Michelsen
  Dania 30
 4. Bartosz Smektała
  Polska
29
 5. Kacper Woryna
  Polska
29
 6. Michael Jepsen Jensen   Dania 27
 7. Leon Madsen   Dania 26
 8. Kai Huckenbeck
  Niemcy
22
 9. Jarosław Hampel   Polska 19
10. Vaclav Milik
  Czechy
17
11. Antonio Lindbaeck   Szwecja 13
12. Paweł Przedpełski
  Polska
13
13. David Bellego   Francja 12
14. Robert Lambert
  W. Brytania
12
15. Adrian Miedziński
  Polska
9
16. Andreas Lyager   Dania 7

Mistrz SEC

2017 madsen l2Leon Madsen

Klasyfikacja IMŚJ 1/3

 1. Gleb Czugunow   Rosja 17
 2. Dominik Kubera   Polska 17
 3. Maksym Drabik   Polska 16
 4. Robert Lambert   W. Brytania 14
 5. Bartosz Smektała   Polska 13
 6. WIktor Lampart   Polska 11
 7. Jaimon Lidsey   Australia 8
 8. Jan Kvech   Czechy 8
 9. Jonas Jeppesen   Dania 8
10. Nick Skorja   Słowenia 7
11. Fredrik Jakobsen   Dania 6
12. Wiktor Trofimow   Polska 5
13. Patrick Hansen flaga australia  Dania 4
14. Rafał Karczmarz   Polska 2
15. Tom Soerensen   Dania 1
16. Dominik Moeser   Niemcy 0

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bBartosz Smektała