24 marca ZOOLESZCZ GKM spotka się z kibicami

Grudziadz24 marca w piątek drużyna ZOOLESZCZ GKM zaprezentuje się swoim kibicom w Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45. Start imprezy zaplanowano na godzinę 18:00, a wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy będą reprezentować grudziądzki klub w sezonie 2023, na czele z Nickim Pedersenem oraz Maxem Fricke.
 
Wydarzenie poprowadzi znany z domowych meczów na H4 Kamil Morydz. Wspólnie z Galerią Grudziądzką klub przygotowuje dla kibiców sporo atrakcji, w tym m.in. konkursy z nagrodami. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z każdym z zawodników, a do dyspozycji fanów będzie również sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.
 
– Wspólnie z Galerią Grudziądzką planujemy na ten rok kilka wydarzeń skierowanych w stronę naszych kibiców. Spotkanie, które odbędzie się 24 marca to jedna z tego typu imprez. Podczas niej zaprezentuje się kibicom pełny skład naszej drużyny na sezon 2023. Już teraz zapraszam wszystkich fanów czarnego sportu i naszego klubu na ten event – mówi Dyrektor Marketingu GKM S.A. Tomasz Krasiński.
 
źródło: informacja prasowa
Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf