tarnow logologo nice1ligaŻużlowcy Unii Tarnów w przedsezonowych przygotowaniach zmierzą się z trzema rywalami. W meczach sparingowych Jaskółki podejmął drużyny z Zielonej Góry, Częstochowy oraz Lublina. Szczegółowe informacje odnośnie spotkań kontrolnych są ustalane i pojawią się w najbliższym czasie. Warto wspomnieć, że Nice Polska Liga Żużlowa i

...

flaga nowazelandiaW tym sezonie nie uświadczymy ligi w Nowej Zelandii. Główny propagator Rick Lang poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że kluby nie doszły do porozumienia i z powodów finansowych odpuściły sobie rozgrywki. Za to znamy już mistrzów tego kraju.

logo SGPNa warszawską rundę SGP sprzedano już 27 tysięcy biletów. Do końca tego roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek, można zaoszczędzić 10 zł. na każdym bilecie. SGP w Warszawie odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym.

gniezno gtmNa obiekcie w Gnieźnie odbywają się prace modernizacyjne prowadzone przez GTM Start Gniezno i GOSiR. Mają na celu dostosowanie obiektu do regulaminu rozgrywek w nadchodzącym sezonie. Zostanie położona nowa nawierzchnia, którą będzie trzeba odpowiednio ułożyć.

gniezno gtmW Wielkopolsce trwają obchody rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Podczas ich trwania w Gnieźnie odbyła się sesja Rady Miasta, jednym z jej punktów było przyznanie medali osobom, które zasłużyły się dla Gniezna. W gronie tych osób znalazła się miedzy innymi Helena Brzeźniak, która od wielu lat pełni funkcję

...

flaga argentyna2015 covatti n1W Bahia Blanca, na torze Hector Evaristo Plano 27 grudnia rozegrano drugą rundę międzynarodowych mistrzostw Argentyny. Zwyciężył idol południowoamerykańskich kibiców Nicolas Covatti, przed Włochem Guglielmo Franchettim i Polakiem Dawidem Stachyrą.

nc plusekstraliga PGEŚrednio 188 tysięcy widzów oglądało w sezonie 2016 TOP20 meczów PGE Ekstraligi. Takie dane podały Speedway Ekstraliga i platforma NC+ po zakończeniu tegorocznych zmagań. W jaki sposób odbywa się liczenie oglądalności telewizji w Polsce? Czy każdy kibic zasiadający w niedzielne popołudnie przed TV jest

...

logo plz29 kwietnia zainaugurowane zostaną rozgrywki Polskiej 2.Ligi Żużlowej. W piątek Polski Związek Motorowy opublikował terminarz rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej. Inauguracyjne spotkania rozegrane zostaną na torze w Ostrowie, Gnieźnie oraz Poznaniu. W każdej kolejce jeden klub będzie pauzował.

logo nice1ligaW piątek poznaliśmy terminarz rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2017. Inauguracja sezonu na zapleczu najlepszej ligi świata odbędzie się 9 kwietnia na torze w Gdańsku, Łodzi, Tarnowie oraz Rzeszowie.

pilaZarząd klubu ustalił ceny biletów i karnetów na sezon 2017. Tak jak w poprzednim roku, karnety normalny i ulgowy obowiązywały będą na wszystkie mecze fazy zasadniczej rozgrywek i trzy, dowolnie wybrane, imprezy PZM. Karnet VIP i VIP Gold obowiązywały będą na wszystkie imprezy. Nowością jest karnet VIP Gold, który

...