Michelsen najlepszy w Ekstralidze

(0 Głosy)

DSC 0013

Zawodnikiem kolejki ekstraligowej został Mikkel Michelsen, który w Toruniu na rzecz rywala stracił tylko jeden punkt. O wiele trudniej tym razem było wytypować zawodników kolejki w NICE 1 Lidze Żużlowej oraz 2 Lidze Żużlowej, gdzie po dwóch zawodników zanotowało na swoich kontach komplety zdobytych punktów. Ostatecznie typujemy Viktora Kułakowa oraz Kevina Woelberta kierując się przesłanką, iż ich mecze były bardziej wyrównane a co za tym idzie rywale byli mocniejsi.

 

 ekstraliga PGE

PGE Ekstraliga

 

2017 michelsen m1

 

Mikkel Michelsen (Speed Car Motor Lublin) 14 (3,3,2,3,3) - zawodnik kolejki

 

Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa) 15 (2,3,3,3,2,2)

Jason Doyle (Get Well Toruń) 14 (2,3,3,3,2,1)

Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) 12 (3,3,w,3,3)

Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) 14 (2,3,1,2,3,3)

----------------------------------------------------------------

Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) 12+2 (3,2*,3,1*,3) - junior kolejki

Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) 8+1 (1*,3,1,0,3)

 

 1 liga zuzlowa

NICE 1 Liga Żużlowa

 

2019 kulakow

 

Viktor Kulakov (Unia Tarnów) 15 (3,3,3,3,3) - zawodnik kolejki

 

Andrzej Lebiediew (Lokomotiv Daugavpils) 15 (3,3,3,3,3)

Peter Ljung (Unia Tarnów) 12 (3,3,3,3,w)

Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) 14 (2,2,3,2,3,2)

Rafał Okoniewski (Orzeł Łódź) 12+1 (3,2,2,2*,3)

----------------------------------------------------------------

Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) 7 (3,3,1,w) - junior kolejki

Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) 6+1 (2*,1,0,3)

 

 2 liga zuzlowa

2 Liga Żużlowa

 

2017 Woelbert K1

 

Kevin Woelbert (OK Bedmet Kolejarz Opole) 15 (3,3,3,3,3) - zawodnik kolejki

 

David Bellego (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) 15 (3,3,3,3,3)

Władimir Borodulin (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) 13 (2,3,2,3,3)

Bjarne Pedersen (OK Bedmet Kolejarz Opole) 12+1 (3,3,3,2*,1

Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 12+2 (3,2*,2*,3,2)

----------------------------------------------------------------

Mateusz Świdnicki (Wilki Krosno) 13 (3,2,1,3,2,2) - junior kolejki

Kacper Pludra (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 6+3 (2*,2*,1,1*)

 

 

 

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 43:47
Wrocław - Leszno
Gorzów - Lublin

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno
Toruń - Gdańsk
Ostrów - Tarnów
Daugavpils - Bydgoszcz

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów 46:44
Rawicz - Poznań
Opole - Krosno

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

Naszym zdaniem...

Pasjonaci

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 7 15 +92
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa 6 11 +60
 4. Motor Lublin 8 10 +36
 5. Betard Sparta Wrocław 7 8 +28
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. PGG ROW Rybnik 8 2 -171
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 6 0 -60

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 5 10 +114
 2. Unia Tarnów 5 8 +12
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 5 6 +2
 4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 6 +21
 5. Orzeł Łódź 5 4 0
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 4 -44
 7. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 2 -43
 8. Lokomotiv Daugavpils 5 0 -62

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań 1 2 +40
 2. Wilki Krosno 1 2 +38
 3. RTŻ Rzeszów 2 2 +26
 4. MSC Wittstock 2 2 -38
 5. OK Bedmet Kolejarz Opole 1 0 -28
 6. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 0 -38

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Najbliższe wydarzenia

sobota 08.08.2020 roku
1 LŻ - 6 kolejka
niedziela 09.08.2020 roku
2 LŻ - 2 kolejka
niedziela 09.08.2020 roku
Ekstraliga - 9 kolejka
środa 12.08.2020 roku
Ekstraliga - 7 kolejka (zaległy)
piątek 14.08.2020 roku
Ekstraliga - 10 kolejka

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020