Kacper Woryna drugi raz niepokonany

(0 Głosy)

IMG 2243

Kacper Woryna drugi raz w sezonie zdobył dla swojej drużyny komplet punktów i był niepokonany w meczu. Woryna kolejny raz wyczynu tego dokonał w pierwszym meczu półfinałowym NICE 1 Ligi Żużlowej na torze w Tarnowie walnie przyczyniając do zwycięstwa swojej ekipy.

 

Lista zawodników niepokonanych w meczu polskich lig żużlowych w sezonie 2019:

2019 kulakow3 x Wiktor Kułakow (Unia Tarnów). Rosyjski żużlowiec urodzony 21 lutego 1995 roku komplet 18 punktów zdobył 28.07.2019 roku w meczu 13 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (49:41), komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (51:39) oraz 7.04.2019 roku w meczu 2 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (40:50).

2019 woryna2

2 x Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik). Polski żużlowiec urodzony 31 sierpnia 1996 roku w Rybniku komplet 15 punktów zdobył 17.08.2019 roku w pierwszym meczu półfinałowym NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (40:50) oraz 12 punktów w czterech startach 14.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami PGG ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (54:36).

2019 lebiediew2 x Andriej Lebiediew (Lokomotiv Daugavpils). Łotewski żużlowiec urodzony 4 listopada 1994 roku komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. (55:35) oraz 14.04.2019 roku w meczu 3 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (51:38).

2017 ljung p1

2 x Peter Ljung (Unia Tarnów). Szwedzki żużlowiec urodzony 30 października 1982 roku w Waxjo komplet 15 punktów zdobył 15.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Orzeł Łódź - Unia Tarnów (44:46) oraz 9.06.2019 roku w meczu 9 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Car Gwarant Start Gniezno (46:44)

2019 grajczonek jJosh Grajczonek (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Australijski żużlowiec urodzony 2 lutego 1990 roku w Townswille komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 4.08.2019 roku w meczu 12 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz  (54:36). 

2017 bellego d2David Bellego (Power Duck Iveston PSŻ Poznań). Francuski żużlowiec urodzony 15 maja 1994 roku w Marmande komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Euro Finannce Polonia Piła (58:32)

2017 Woelbert K1

Kevin Woelbert (OK Bedmet Kolejarz Opole). Niemiecki żużlowiec urodzony 14 czerwca 1989 roku w Crivitzu komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno (53:37)

2015 zmarzlik b2

Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów Wielkopolski). Polski żużlowiec urodzony 12 kwietnia 1995 roku w Szczecinie komplet 15 punktów zdobył 26.05.2019 roku w meczu 6 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami truly.work Stal Gorzów Wielkopolski - MRGARDEN GKM Grudziądz (51:39).

2019 brzozowski k

Kamil Brzozowski (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Polski żużlowiec urodzony 25 lutego 1987 w Gorzowie Wielkopolskim komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 26.05.2019 roku w meczu 7 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Kraków (63:27).

2017 woffindenTai Woffinden (Betard Sparta Wrocław). Angielski żużlowiec urodzony 10 sierpnia 1990 roku w Scunthorpe komplet 15 punktów zdobył 14.04.2019 roku w meczu 2 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (49:41).

2019 lahti tTimo Lahti (Lokomotiv Daugavpils). Fiński żużlowiec urodzony 16 lipca 1992 roku w Kouvoli komplet 15 punktów zdobył 31.03. 2019 roku w meczu 1 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (46:44).

 

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9/10.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 43:47
Wrocław - Leszno 46:44
Gorzów - Lublin 47:43

Gorzów - Częstochowa 49:41

Częstochowa - Leszno 41:49

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno 51:39
Toruń - Gdańsk 55:35
Ostrów - Tarnów 50:40
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów 46:44
Rawicz - Poznań 51:37
Opole - Krosno 39:50

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

Naszym zdaniem...

Pasjonaci

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 9 18 +98
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Motor Lublin 9 11 +32
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 8 11 +44
 5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 8 4 -48
 8. PGG ROW Rybnik 8 2 -171

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 6 12 +134
 2. Unia Tarnów 6 8 +2
 3. Orzeł Łódź 6 6 +12
 4. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 6 -10
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 6 -34
 7. Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 2 4 +49
 2. SpecHouse PSŻ Poznań 2 2 +26
 3. RTŻ Rzeszów 2 2 +26
 4. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 2 2 -24
 5. MSC Wittstock 2 2 -38
 6. OK Bedmet Kolejarz Opole 2 0 -39

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Niklas Sayrio   Finlandia -
 2. Alexander Woentin   Szwecja -
 3. Dominik Kubera   Polska -
 4. Witaly Kotlyar   Rosja -
 5. Daniel Bewley   W. Brytania -
 6. Jan Kvech   Czechy -
 7. Jaimon Lidsey   Australia -
 8. Mads Hansen   Dania -
 9. Wiktor Lampart   Polska -
10. Oleg Mihaylovs   Łotwa -
11. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina -
12. Steven Goret   Francja -
13. Lucke Becker   USA -
14. Mattia Lenarduzzi   Włochy -
15. Lukas Fienhage   Niemcy -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Najbliższe wydarzenia

piątek 14.08.2020 roku
Ekstraliga - 10 kolejka
sobota 15.08.2020 roku
1 LŻ - 7 kolejka
niedziela 16.08.2020 roku
2 LŻ - 3 kolejka
niedziela 16.08.2020 roku
Ekstraliga - 10 kolejka
poniedziałek 17.08.2020 roku
Ekstraliga - 6 kolejka (zaległy)

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020