Czy ktoś wyprzedzi Zmarzlika?

(0 Głosy)

IMG 3329

W klasyfikacji najlepszych zawodników Ekstraligi TOP 20 trwa zacięta rywalizacja. Bartosz Zmarzlik nie może już poprawić swojej średniej i pozostaje mu tylko przyglądać się osiągnięciom swoich rywali. Czterech zawodników plasujących się za nim ma realne szanse poprawić swoje pozycje i zdetronizować Bartosza Zmarzlika. Czy tego uda im się dokonać będziemy bacznie obserwować. Oto aktualna klasyfikacja.

 

top20 

MSC
ZAWODNIK
KLUB
ŚREDNIA
PKT
BON
BIEGI
ZWYCIĘSTWA%ZWYCIĘSTW
1 Bartosz Zmarzlik Gorzów 2,410 183 5 78 42 54%
2 Martin Vaculik Zielona Góra 2,390 169 15 77 33 43%
3 Leon Madsen Częstochowa 2,383 182 11 81 38 47%
4 Tai Woffinden Wrocław 2,310 129 5 58 31 53%
5 Emil Sajfutdinow Leszno 2,306 158 8 72 38 53%
6 Artem Łaguta Grudziądz 2,286 140 4 63 32 51%
7 Jason Doyle Toruń 2,280 165 6 75 33 44%
8 Piotr Pawlicki Leszno 2,213 158 8 75 37 49%
9 Janusz Kołodziej Leszno 2,145 131 17 69 26 38%
10 Grigorij Łaguta Lublin 2,122 98 6 49 17 35%
11 Maksym Drabik Wrocław 2,069 138 11 72 26 36%
12 Maciej Janowski Wrocław 2,062 123 11 65 25 38%
13 Nicki Pedersen Zielona Góra 2,032 121 5 62 19 31%
14 Patryk Dudek Zielona Góra 2,027 137 13 74 29 39%
15 Mikkel Michelsen Lublin 2,013 139 12 75 27 36%
16 Kenneth Bjerre Grudziądz 1,987 136 13 75 28 37%
17 Szymon Woźniak Gorzów 1,952 111 10 62 21 34%
18 Bartosz Smektała Leszno 1,871 106 10 62 22 35%
19 Michael Jepsen Jensen Zielona Góra 1,855 110 18 69 19 28%
20 Max Fricke Wrocław 1,836 104 19 67 12 18%

źródło: http://gurustats.pl

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 14/16.08
Gorzów - Rybnik 52:38
Lublin - Leszno 50:40
Wrocław - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra

eWinner 1 Liga Żużlowa 15/16.08
Tarnów - Łódź 39:49
Bydgoszcz - Toruń
Gniezno - Daugavpils
Gdańsk - Ostrów

2 Liga Żużlowa 14/16.08
Krosno - Rzeszów 52:38
Rawicz - Wittstock 56:34
Poznań - Opole

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

Naszym zdaniem...

Pasjonaci

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 10 19 +88
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Motor Lublin 10 13 +42
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 8 11 +44
 5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 9 7 -34
 8. PGG ROW Rybnik 9 2 -185

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 6 12 +134
 2. Orzeł Łódź 7 8 +22
 3. Unia Tarnów 7 8 -8
 4. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 6 -10
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 6 -34
 7. Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 3 6 +63
 2. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 3 4 -2
 3. SpecHouse PSŻ Poznań 2 2 +26
 4. RTŻ Rzeszów 3 2 +12
 5. MSC Wittstock 3 2 -60
 6. OK Bedmet Kolejarz Opole 2 0 -39

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Niklas Sayrio   Finlandia -
 2. Alexander Woentin   Szwecja -
 3. Dominik Kubera   Polska -
 4. Witaly Kotlyar   Rosja -
 5. Daniel Bewley   W. Brytania -
 6. Jan Kvech   Czechy -
 7. Jaimon Lidsey   Australia -
 8. Mads Hansen   Dania -
 9. Wiktor Lampart   Polska -
10. Oleg Mihaylovs   Łotwa -
11. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina -
12. Steven Goret   Francja -
13. Lucke Becker   USA -
14. Mattia Lenarduzzi   Włochy -
15. Lukas Fienhage   Niemcy -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Najbliższe wydarzenia

sobota 15.08.2020 roku
1 LŻ - 7 kolejka
niedziela 16.08.2020 roku
2 LŻ - 3 kolejka
niedziela 16.08.2020 roku
Ekstraliga - 10 kolejka
poniedziałek 17.08.2020 roku
Ekstraliga - 6 kolejka (zaległy)
piątek 21.08.2020 roku
Ekstraliga - 11 kolejka

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020