ENEA sponsorem strategicznym Unii Leszno

LesznoNowym sponsorem strategicznym, o którym poinformował klub FOGO Unii Leszno w mediach społecznościowych została firma ENEA. W sezonie 2023 będzie ona partnerem Unii Leszno w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz zespołu młodzieżowego w zawodach U-24 Ekstraligi.

W sezonie 2023 Klub Unia Leszno obchodzić będzie 85-lecie istnienia. Enea od wielu lat wspiera polski żużel, jest to dyscyplina, w której mamy najlepszą ligę, a nasi zawodnicy należą do ścisłej światowej czołówki. Dziś rozszerzamy naszą współpracę z Unią Leszno i zostajemy sponsorem strategicznym klubu. Chcemy dodać jeszcze więcej energii zawodnikom, a wspierając młodą kadrę żużlowców, zamierzamy mieć jeszcze większy udział w zapewnieniu kolejnych sukcesów w przyszłościpowiedział Marcin Wenzel, zastępca dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

Umowa sponsoringowa z Unią Leszno obejmować będzie m.in. obecność brandu Enea na kevlarach żużlowców FOGO Unii Leszno oraz na stadionie im. Alfreda Smoczyka, logotypy sponsora strategicznego będzie można również zauważyć na młodzieżowcach zespołu U24 Ekstraligi. Enea widoczna będzie także w kampaniach promocyjnych na social mediach - Firma Enea dołącza do Nas w roli Sponsora Strategicznego i wierzymy, że Nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron. Z Eneą współpracujemy już od kilkunastu lat i zawsze nasze relacje przebiegały wzorowo pod względem biznesowo-marketingowym. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i kontynuowana w kolejnych sezonach. Cieszymy się, że po kilku latach marka Enea wróci do rozgrywek PGE Ekstraligi poinformował Piotr Rusiecki, prezes Unia Leszno Sportowa S.A.

Źródło: unialeszno.pl

Martyna Olejnik's Avatar

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf