Nowy kevlar FOGO Unii Leszno

LesznoW poniedziałek (6 marca) FOGO Unia Leszno poinformowała nie tylko o sponsorze strategicznym - ENEA, ale również zaprezentowała wyjątkowe kevlary, w których leszczynianie przystąpią do rozgrywek w sezonie 2023.

Tegoroczny kevlar z pewnością jest wyjątkowy, ponieważ nawiązuje do 85-lecia klubu FOGO Unii Leszno, które zespół w tym roku będzie obchodził. Uszyty z historii, tradycji i dumy – taki slogan towarzyszy materiałowi wideo, prezentującym kombinezony FOGO UNII Leszno. Design kevlarów różni się od ubiegłorocznych, a na wzorze jest wiele odniesień do historii klubu oraz herby leszczyńskiej drużyny, w tym najnowsze, które powstało w ramach obchodów wyjątkowego czasu UNII. Prezentacji dokonał zawodnik byków - Damian Ratajczak.

kevlar 2023ul

Link do prezentacji kevlaru https://www.facebook.com/watch/?v=1225041841485052

Źródło: facebook.com/unialesznoks

 

Martyna Olejnik's Avatar

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf