gdanskbydgoszcz logoW najbliższą niedzielę o godzinie 16.30 w Gdańsku odbędzie się XIII kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie Zdunek Wybrzeże podejmie na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Jeśli miejscowi wygrają to spotkanie, to przed ostatnią kolejką zapewnią sobie drugie miejsce w play-offach. Dla gości natomiast będzie to przed ostatni mecz w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej. Kierownictwo obu ekip przedstawiło już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

czestochowa nowezielona gora 2016W najbliższą niedziele wracają rozgrywki PGE Ekstraligi. Wprawdzie w ostatnich tygodniach nie brakowało rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce, lecz było to nadrabianie strat. Zapach metanolu poczują kibice w Częstochowie, gdzie miejscowy Włókniarz Vitroszlif CrossFit podejmować będzie Falubaz Zielona Góra. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

tarnow logokrakowW najbliższą niedzielę Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze krakowską Wandę. Spotkanie XIII kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej rozpocznie się o godzinie 18:00. W środę poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek. Mimo, że Tarnowianie są pewni zwycięstwa w rundzie zasadniczej do meczu z Arge Speedway Wandą przystąpią w najmocniejszym zestawieniu. 

tarnow logo2017 rolnicki p1 Unia Tarnów ŻSSA kontynuuje swoją akcję spotkań zawodników Jaskółek z kibicami. Tym razem fani biało-niebieskich będą mogli zadawać pytania Patrykowi Rolnickiemu. Młodzieżowiec Unii będzie również rozdawał vouchery na niedzielny mecz z Arge Speedway Wandą Kraków. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, tradycyjnie w strefie wypoczynowej Galerii Tarnovia. Początek o 18:00.

logo pzmW minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów pewnie wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych. Jest to 10 złoty „krążek” i 22 medal łącznie w tej konkurencji żółto-niebieskich. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

logo nice2017 pioro p1Zwycięstwem zawodnika Arge Speedway Wandy Kraków Piotra Pióro zakończył się turniej indywidualny rozgrywany w ramach Nice Cup. Drugie miejsce w zawodach na tarnowskim torze zajął Aureliusz Bieliński. Podium uzupełnił 15-letni Karol Żupiński. Kuriozalna sytuacja miała miejsce przy okazji biegu barażowego, którego w ogóle miało nie być. Żaden ze startujących w nim zawodników nie dojechał do mety.

tarnow logokrakowW niedzielę 30 lipca o godzinie 18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra na Stadionie Miejskim mecz XIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z ARGE Speedway Wanda Kraków. Bilety na to spotkanie dostępne są w przedsprzedaży oraz w dniu zawodów w kasach stadionu. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji wejściówek na niedzielny mecz. 

logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

zielona gora 2016gkmW poniedziałkowy wieczór (24.07), na stadionie przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze, rozegrano zaległe spotkanie pomiędzy miejscowym Falubazem a MRGARDEN GKM Grudziądz. Zawody zakończyły się po ósmej gonitwie z powodu intensywnych opadów deszczu, wynikiem 31:17. 3 ligowe punkty zostały w Zielonej Górze. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród zwycięzców byłli Piotr Protasiewicz (8 pkt.) i Jarosław Hampel (6 pkt.). Honoru gości najlepiej bronili Krzysztof Buczkowski (6 pkt.) oraz Artiom Łaguta (5 pkt.).

gorzow logoŻużlowcy Cash Broker Stali Gorzów wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych w finale rozegranym wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.