leszno logogkm28 maja o godz. 20.00, na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, Fogo Unia Leszno gościć będzie drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie jak również grudziądzanie, swoje ostatnie spotkania zakończyli porażką. Szczególnie jutrzejsi gospodarze będą podwójnie zmobilizowani aby na swoim torze wywalczyć 2 ligowe punkty.

gorzow logozielona gora

To już w niedzielę - wielkie żużlowe święto na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Cash Broker Stal Gorzów zmierzy się z odwiecznym rywalem “zza miedzy” - ekipą zielonogórskiego Falubazu. Start zawodów o godz. 20:00.

torun logorybnik2016

W najbliższą niedzielę, 28 maja na toruńskiej MotoArenie, odbędzie się mecz w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna Get Well Toruń podejmie u siebie ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00

wroclaw logoczestochowa noweJuż w najbliższą niedzielę na czterech polskich torach rozegrane zostaną mecze VI rundy PGE Ekstraligi. O godzinie 16:00 na torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu miejscowa Betard Sparta podejmie beniaminka tegorocznych rozgrywek - Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. "Lwy" do tej pory odbyły tylko dwa ligowe starcia i legitymują się bilansem jednego zwycięstwa na własnym torze i jednej wyjazdowej porażki.

gorzow logozielona gora 2016Na ten mecz czeka całe Lubuskie. Co więcej na ten mecz czeka cała żużlowa Polska. Już w niedzielę derby. Cash Broker Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza zespół Falubazu Zielona Góra. Poniżej awizowane składu obu ekip na to spotkanie.

leszno logogkmW niedziele na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie miejscowa FOGO Unia podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Znamy już awizowane składy na to spotkanie. W zestawieniu gospodarzy Grzegorz Zengota zastąpi Nickiego Pedersena, który uczestniczył wczoraj w wypadku w lidze duńskiej.

wroclaw logoczestochowa nowePrzed nami kolejny mecz na "Nowy Olimpijski". W niedziele Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

torun logorybnik2016W najbliższą niedzielę, 28 maja na toruńskiej MotoArenie odbędzie się spotkanie w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna Get Well Toruń podejmie na swoim torze ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Przedstawione zostały składy awizowane na niedzielny mecz.

czestochowa nowetorun logoWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa miał zmierzyć się w minioną niedzielę z drużyną Get Well Toruń na swoim torze przy ulicy Olsztyńskiej. Na przeszkodzie tym razem stanęły warunki atmosferyczne... we Włoszech i po raz kolejny dziurawy regulamin PGE Ekstraligi. Wiemy już kiedy żużlowcy obu ekip podejdą do tego spotkania ponownie.

2008 chomski s

Cash Broker Stal Gorzów w niedzielę odniosła czwarte z rzędu zwycięstwo w lidze. “Żółto - niebiescy” pokonali na “Jancarzu” ekipę FOGO Unii Leszno 51:39.