Dzisiaj jest 27 luty 2021 roku. Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Terminarz DMP 2021

Czasomierz

Poznaliśmy terminarz rozgrywek ekstraligowych w sezonie 2021. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowane jest na 3 kwietnia a Drużynowego Mistrza Polski powinniśmy poznać 26 września. 

ekstraliga PGE

 

TERMINARZ DMP 2021

CZĘŚĆ ZASADNICZA

1 runda

03.04.2021

Eleven Sports: Grudziądz - Wrocław

Eleven Sports: Lublin - Częstochowa

04.04.2021

nSport+: Toruń - Zielona Góra

nSport+: Leszno - Gorzów

2 runda

09.04.2021

Eleven Sports: Wrocław - Toruń

Eleven Sports: Zielona Góra - Grudziądz

11.04.2021

nSport+: Częstochowa - Leszno

nSport+: Gorzów - Lublin

3 runda

16.04.2021

Eleven Sports: Częstochowa - Zielona Góra

Eleven Sports: Leszno - Toruń

18.04.2021

nSport+: Grudziądz - Gorzów

nSport+: Lublin - Wrocław

25.04.2021 - data rezerwowa

4 runda

30.04.2021

Eleven Sports: Toruń - Grudziądz

Eleven Sports: Zielona Góra - Lublin

02.05.2021

nSport+: Gorzów - Częstochowa

nSport+: Wrocław - Leszno

5 runda

07.05.2021

Eleven Sports: Grudziądz - Leszno

Eleven Sports: Lublin - Toruń

09.05.2021

nSport+: Częstochowa - Wrocław

nSport+: Zielona Góra - Gorzów

6 runda

14.05.2021

Eleven Sports: Leszno - Zielona Góra

Eleven Sports: Grudziądz - Lublin

16.05.2021

nSport+: Toruń - Częstochowa

nSport+: Wrocław - Gorzów

21.05.2021 - data rezerwowa

23.05.2021 - data rezerwowa

7 runda

28.05.2021

Eleven Sports: Częstochowa - Grudziądz

Eleven Sports: Gorzów - Toruń

30.05.2021

nSport+: Lublin - Leszno

nSport+: Zielona Góra - Wrocław

8 runda

04.06.2021

Eleven Sports: Częstochowa - Lublin

Eleven Sports: Wrocław - Grudziądz

06.06.2021

nSport+: Zielona Góra - Toruń

nSport+: Gorzów - Leszno

9 runda

11.06.2021

Eleven Sports: Toruń - Wrocław

Eleven Sports: Leszno - Częstochowa

13.06.2021

nSport+: Grudziądz - Zielona Góra

nSport+: Lublin - Gorzów

18.06.20201 - data rezerwowa

20.06.2021 - data rezerwowa

10 runda

25.06.2021

Eleven Sports: Zielona Góra - Częstochowa

Eleven Sports: Gorzów - Grudziądz

27.06.2021

nSport+: Toruń - Leszno

nSport+: Wrocław - Lublin

11 runda

02.07.2021

Eleven Sports: Częstochowa - Gorzów

Eleven Sports: Lublin - Zielona Góra

04.07.2021

nSport+: Leszno-Wrocław

nSport+: Grudziądz-Toruń

18.07.2021 - data rezerwowa

12 runda

23.07.2021

Eleven Sports: Toruń - Lublin

Eleven Sports: Leszno - Grudziądz

25.07.2021

nSport+: Gorzów - Zielona Góra

nSport+: Wrocław - Częstochowa

13 runda

30.07.2021

Eleven Sports: Częstochowa - Toruń

Eleven Sports: Lublin - Grudziądz

01.08.2021

nSport+: Gorzów - Wrocław

nSport+: Zielona Góra - Leszno

08.08.2021 - data rezerwowa

15.08.2021 - data rezerwowa

14 runda

20.08.2021

Eleven Sports: Grudziądz - Częstochowa

Eleven Sports: Wrocław - Zielona Góra

22.08.2021

nSport+: Toruń - Gorzów

nSport+: Leszno - Lublin

29.08.2021 - data rezerwowa

CZĘŚĆ FINAŁOWA

15 runda

05.09.2021

Półfinały

16 runda

12.09.2021

Półfinały - rewanże

17 runda

19.09.2021

Finał

Mecz o 3. miejsce

18 runda

26.09.2021

Finał - rewanż

Mecz o 3. miejsce - rewanż

 

 

źródło: speedwayekstraliga.pl

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Okiem naczelnego

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga
3-4.04.2021
Grudziądz - Wrocław
Lublin - Częstochowa
Toruń - Zielona Góra
Leszno - Gorzów

eWinner 1 Liga Żużlowa
3-5.04.2021
Tarnów - Gdańsk
Bydgoszcz - Ostrów
Gniezno - Łódź
Rybnik - Krosno

2 Liga Żużlowa
3-4.04.2021
Wittstock - Poznań
Opole - Rawicz
Rzeszów - Daugavpils

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Tai Woffinden   W. Brytania -
3. Fredrik Lindgren   Szwecja -
4. Maciej Janowski   Polska -
5. Leon Madsen   Dania -
6. Jason Doyle   Australia -
7. Artiom Łaguta   Rosja -
8. Emil Sajfutdinow   Rosja -
9. Martin Vaculik   Słowacja
-
10. Max Fricke   Australia -
11. Matej Zagar   Słowenia -
12. Anders Thomsen   Dania -
13. Oliver Bernzton   Szwecja -
14. Krzysztof Kasprzak   Polska -
15. Robert Lambert   W. Brytania -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Leszno Fogo Unia Leszno - - -
 2. Gorzow Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. - - -
 3. Wroclaw Betard Sparta Wrocław - - -
 4. Zielona Gora RM Solar Falubaz Zielona Góra - - -
 5. Czestochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 6. Lublin Motor Lublin - - -
 7. Grudziadz ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - - -
 8. Torun eWinner Apator Toruń - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jMaciej Janowski

 # drużyna m p +/-
 1. RybnikPGG ROW Rybnik - - -
 2. Gniezno Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - - -
 3. Lodz Orzeł Łódź - - -
 4. Gdansk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 5. Tarnow  Unia Tarnów - - -
 6. Ostrow Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 7. Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -
 8.  Krosno Wilki Krosno - - -

 

 Mistrz eWinner 1 Ligi Żużlowej 2020

lublin 2017eWinner Apator Toruń

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Daugavpils  Lokomotiv Daugavpils - - -
 2. Opole OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Poznan SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 4. Rzeszow RTŻ Rzeszów - - -
 5. Rawicz Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - - -
 6. Wittstock MSC Wittstock - - -
7. Trans MF Landshut Devils - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2020

rzeszow logoWilki Krosno

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patryk Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Jaimon Lidsey   Australia 20
 2. Dominik Kubera   Polska 16
 3. Oleg Mihaylovs   Łotwa 14
 4. Daniel Bewley   W. Brytania 16
 5. Mads Hansen   Dania 9
 6. Petr Chlupac   Czechy 8
 7. Jan Kvech   Czechy 13
 8. Jakub Miśkowiak   Polska 9
 9. Niklas Sayrio   Finlandia 6
10. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina 5
11. Lukas Fienhage   Niemcy 5
12. Mattia Lenarduzzi   Włochy 5
13. Lucke Becker   USA 4
14. Alexander Woentin   Szwecja 3
15. Lukas Baumann   Niemcy 1
16. Steven Goret   Francja 0

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bJaimon Lidsey

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020