Terminarz U24 Ekstraliga 2022

pgeekstraligaOd 26 kwietnia do 6 września rozgrywane będą mecze U24 Ekstraliga. Znany jest terminarz rozgrywek, a spotkania będą odbywały się we wtorki.

Terminarz U24 Ekstraliga 2022:

Część zasadnicza:

1. kolejka - 26 kwietnia

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
Arged Malesa Ostrów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław - Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

2. kolejka - 3 maja

Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Czestochowa
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

3. kolejka - 10 maja

Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Arged Malesa Ostrów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów - Apator Toruń

14 maja - termin rezerwowy

4. kolejka - 17 maja

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
Apator Toruń - Motor Lublin
Fogo Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów

5. kolejka - 24 maja

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa

31 maja - termin rezerwowy

6. kolejka - 7 czerwca

Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin
Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa

7. kolejka - 14 czerwca

Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów

8. kolejka - 21 czerwca

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
Arged Malesa Ostrów - Moje Bermudy Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz GKM Grudziądz

9. kolejka - 28 czerwca

Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Apator Toruń - Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

10. kolejka - 5 lipca

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów
Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław
Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno - Motor Lublin

11. kolejka - 12 lipca

Motor Lublin - Apator Toruń
Arged Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz

19 lipca - termin rezerwowy

12. kolejka - 26 lipca

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Motor Lublin
Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

13. kolejka - 2 sierpnia

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Arged Malesa Ostrów - Apator Toruń
Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

9 sierpnia - termin rezerwowy

14. kolejka - 16 sierpnia

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów
Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa

23 sierpnia - termin rezerwowy

Część finałowa:

Finał - 30 sierpnia
Finał (rewanż) - 6 września

13 września - termin rezerwowy

Flagi sygnalizacyjne

źródło: speedwayekstraliga.pl

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!