czestochowa nowe

forBET Włókniarz Częstochowa

42-200 Częstochowa, ul. Olsztyńska 123/127, tel./fax (0-34) 361-90-14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 1 z 43

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 8/10

1. Tai Woffinden   W. Brytania 108
2. Bartosz Zmarzlik   Polska 99
3. Maciej Janowski   Polska 89
4. Fredrik Lindgren   Szwecja 89
5. Patryk Dudek   Polska 84
6. Greg Hancock   USA 81
7. Artiom Łaguta   Rosja 73
8. Jason Doyle   Australia 70
9. Emil Sajfutdinow   Rosja 70
10. Matej Zagar   Słowenia 61
11. Nicki Pedersen   Dania
59
12. Chris Holder   Australia 53
13. Martin Vaculik   Słowacja 44
14. Przemysław Pawlicki   Polska
32
15. Craig Cook   W. Brytania 30
16. Niels-Kristian Iversen   Dania 14

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 14 29 168
 2. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 14 21 43
 3. forBET Włókniarz Częstochowa  14 19 2
 4. Betard Sparta Wrocław 14 19 54
 5. Get Well Toruń 14 18 -19
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 14 12 -86
 7. Falubaz Zielona Góra 14 10 -64
 8. Grupa Azoty Unia Tarnów 14 10 -98

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 pawlicki pi1Piotr Pawlicki

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 14 26 187
 2. ROW Rybnik 14 23 180
 3. Car Gwarant Start Gniezno 14 23 66
 4. Lokomotiv Daugavpils 14 21 -4
 5. Orzeł Łódź 14 18 47
 6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 15 40
 7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -148
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 14 5 -368

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 12 29 194
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  12 24 124
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 12 16 1
 4. OK Kolejarz Opole 12 15 -29
 5. Iveston PSŻ Poznań 12 11 -27
 6. Polonia Bydgoszcz 12 8 -136
 7. KSM Krosno 12 2 -147

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Somerset Rebels 18 35 -2
 2. Poole Pirates 19 34 +82
 3. Belle Vue Aces 20 33 +37
 4. Swindon Robins 21 32 -3
 5. Wolverhampton Wolves 17 31 +40
 6. King's Lynn Stars 16 31 -14
 7. Leicester Lions 19 20 -140
 8. Rye House Rockets (wycofało się z rogrywek) - - -

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 16 34 +20
 2. Lakeside Hammers 14 32 +129
 3. Berwick Bandits 17 30 +46
 4. Glasgow Tigers 14 27 +35
 5. Workington Comets 12 26 +37
 6. Edinburgh Monarchs 13 23 +66
 7. Ipswich Witches 14 23 +18
 8. Newcastle Diamonds 13 21 +5
 9. Scunthorpe Scorpions 16 21 -51
 10. Sheffield Tigers 17 14 -98
11. Redcar Bears 16 14 -207

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2017 lambert r1

Swindon Robins

Robert Lambert

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malila 14 27 +116
 2. Rospiggarna Hallstavik 14 23 +101
 3. Smederna Eskilstuna 14 23 +91
 4. Elit Vetlanda 14 23 +48
 5. Vastervik Speedway 14 16 -34
 6. Indianerna Kumla 14 14 -92
 7. Lejonen Gislaved 14 10 -67
 8. Masarna Avesta 14 3 -163

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Fredrik Lindgren

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Fjelsted 11 19 492
 2. Region Varde 10 18 446
 3. Slangerup 11 17 475
 4. Grindsted 11 12 460
 5. Holsted 10 10 427
 6. Holstebro 10 9 412
 7. Esbjerg 11 5 427
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 2018

 1. Leon Madsen   Dania 56
 2. Jarosław Hampel   Polska 45
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
41
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 40
 5. Antonio Lindback   Szwecja 40
 6. Emil Sajfutdinow
  Rosja
39
 7. Peter Kildemand   Dania 32
 8. Vaclav Milik
  Czechy
32
 8. Kai Huckenbeck   Niemcy 26
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
26
11. Krzysztof Kasprzak   Polska 24
12. Piotr Pawlicki   Polska 20
13. Andrzej Lebiediew   Łotwa
20
14. Andreas Jonsson   Szwecja
19
15. Kacper Woryna
  Polska
13
16. Kevin Woelbert   Niemcy 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Leon Madsen

Klasyfikacja IMŚJ 2/3

 1. Maksym Drabik   Polska 41
 2. Bartosz Smektała   Polska 35
 3. Robert Lambert   W. Brytania 30
 4. Dominik Kubera   Polska 25
 5. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 6. Andreas Lyager   Dania 17
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 16
 8. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
 9. Joel King   Szwecja 14
10. Daniel Kaczmarek   Polska 13
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
14. Nick Skorja   Słowenia 8
15. Artjoms Trofimovs   Łotwa 5
16. Filip Hajek   Czechy 1

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl