Szymon Woźniak zostaje w MOJE BERMUDY Stali Gorzów na sezon 2022

DSC 0027

Sezon 2021 jeszcze nie dobiegł ku końcowi, a do wszystkich kibiców speedway-a docierają wspaniałe wiadomości, które związane są z budową składu na kolejny rok. Szymon Woźniak postanowił nie zmieniać swoich barw klubowych i w 2022 roku po raz piąty zobaczymy go w MOJE BERMUDY Stali Gorzów.

GorzowNa obecny moment drużyna MOJE BERMUDY Stal Gorzów znajduję się 2 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z dziewięcioma zwycięstwami i czterema porażkami na swoim koncie. Po 13. rundach PGE Ekstraligi Szymon Woźniak zajmuje 20. miejsce w klasyfikacji indywidualnej ze średnią 1.817. W ostatnim meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, MOJE BERMUDY Stal Gorzów pojedzie do Torunia na mecz z EWINNER Apatorem, który zaplanowany został na piątek (20.08) o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi ElevenSports1.

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!