Martin Vaculik zostaje w Gorzowie

GorzowOgłaszanie informacji przez dane kluby o przyszłości swoich zawodników z pewnością daje mnóstwo radości w sieci oraz wśród kibiców. MOJE Bermudy Stal Gorzów poinformowała w mediach społecznościowych o porozumieniu z Martinem Vaculikiem.

Pierwszym zawodnikiem, który przedłużył swoją współpracę z działaczami Stali Gorzów był Szymon Woźniak. W mediach społecznościowych w dniu dzisiejszym klub poinformował o kolejnym zawodniku, który postanowił dalej reprezentować barwy żółto-niebieskie. Mowa tutaj o Martinie Vaculiku. Radość z pewnością wśród kibiców Stali jest ogromna, aczkolwiek nadal wszyscy oczekują informacji o tym, gdzie najbliższy sezon spędzi Bartosz Zmarzlik, który jest przymierzany do Motoru Lublin. Klub z Gorzowa zapewnia, że to nie koniec informacji w dniu dzisiejszym. Podczas meczu z FOGO Unią Leszno, który rozpocznie się o godzinie 16:30 przekażą kolejne informacje.

RMF 4366

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!