gkm

 

MRGARDEN GKM

86-300 Grudziądz, ul. Hallera 4, tel. (56) 46 444 42
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 1 z 20

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 4/11

1. Tai Woffinden   W. Brytania 65
2. Fredrik Lindgren   Szwecja 54
3. Emil Sajfutdinow   Rosja 48
4. Maciej Janowski   Polska 47
5. Greg Hancock   USA 41
6. Artiom Łaguta   Rosja 41
7. Patryk Dudek   Polska 36
8. Bartosz Zmarzlik   Polska 36
9. Jason Doyle   Australia 35
10. Chris Holder   Australia 31
11. Matej Zagar   Słowenia 28
12. Nicki Pedersen   Dania
25
13. Przemysław Pawlicki   Polska
14
14. Craig Cook   W. Brytania 9
15. Niels-Kristian Iversen   Dania 9
16. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
17. Andreas Jonsson   Szwecja 7
18. Vaclaw Milik   Czechy 6

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 10 18 124
 2. Betard Sparta Wrocław 10 15 70
 3. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 10 15 47
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  10 13 6
 5. Get Well Toruń 10 10 -43
 6. Grupa Azoty Unia Tarnów 10 8 -72
 7. Falubaz Zielona Góra 10 7 -28
 8. MRGARDEN GKM Grudziądz 10 6 -104

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 wozniak sz1Szymon Woźniak

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 11 25 203
 2. Car Gwarant Start Gniezno 9 12 41
 3. Lokomotiv Daugavpils 8 11 -15
 4. ROW Rybnik 10 11 106
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  10 8 30
 6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
 7. Orzeł Łódź 7 3 -33
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 8 2 -246

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  9 18 116
 2. Stal Rzeszów 8 17 119
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 13 60
 4. OK Kolejarz Opole 9 9 -25
 5. Iveston PSŻ Poznań 8 5 -50
 6. Polonia Bydgoszcz 8 5 -128
 7. KSM Krosno 9 2 -92

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Somerset Rebels 12 24 -22
 2. Swindon Robins 12 23 +27
 3. Belle Vue Aces 12 20 +21
 4. Wolverhampton Wolves 11 19 +12
 5. Poole Pirates 12 17 -2
 6. Leicester Lions 10 17 -12
 7. King's Lynn Stars 9 12 -24
 8. Rye House Rockets (wycofało się z rogrywek) - - -

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 11 26 +30
 2. Lakeside Hammers 10 22 +100
 3. Glasgow Tigers 10 19 +36
 4. Workington Comets 9 17 +9
 5. Berwick Bandits 11 16 -22
 6. Newcastle Diamonds 10 14 0
 7. Sheffield Tigers 9 13 +8
 8. Scunthorpe Scorpions 9 12 +9
 9. Ipswich Witches 7 11 +29
 10. Edinburgh Monarchs 8 11 -40
11. Redcar Bears 12 9 -159

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2014 cook c

Swindon Robins

Craig Cook

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Rospiggarna Hallstavik
8 14 +89
 2. Smederna Eskilstuna 8 13 +80
 3. Dackarna Malila
8 13 +78
 4. Elit Vetlanda 8 12 +21
 5. Lejonen Gislaved 8 7 -24
 6. Indianerna Kumla 8 6 -70
 7. Vastervik Speedway 8 5 -60
 8. Masarna Avesta 8 2 -114

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2017 lindback a1

Smederna Eskilstuna

Antonio Lindbaeck

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Region Varde 8 14 352
 2. Fjelsted 8 14 347
 3. Slangerup 8 11 336
 4. Grindsted 8 9 342
 5. Holsted 7 7 296
 6. Holstebro 7 7 292
 7. Esbjerg 8 3 319
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 2/4

 1. Jarosław Hampel   Polska 25
 2. Leon Madsen   Dania 22
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
20
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 20
 5. Kai Huckenbeck   Niemcy 20
 6. Peter Kildemand   Dania 18
 7. Emil Sajfutdinow
  Rosja
17
 8. Vaclav Milik
  Czechy
16
 9. Krzysztof Kasprzak   Polska 14
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
13
11. Andreas Jonsson   Szwecja
13
12. Antonio Lindback   Szwecja 13
13. Piotr Pawlicki   Polska 12
14. Andrzej Lebiediew   Łotwa
10
15. Kevin Woelbert   Niemcy 8
16.  Adrian Gała
  Polska
5

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ 1/3

 1. Maksym Drabik   Polska 20
 2. Robert Lambert   W. Brytania 17
 3. Bartosz Smektała   Polska 17
 4. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
 5. Dominik Kubera   Polska 12
 6. Fredrik Jakobsen   Dania 11
 7. Daniel Kaczmarek   Polska 8
 8. Andreas Lyager   Dania 7
 9. Patrick Hansen flaga australia  Dania 7
10. Daniel Bewley   W. Brytania 7
11. Joel King   Szwecja 6
12. Artjoms Trofimovs   Łotwa 5
13. Filip Hjelmland   Szwecja 4
14. Nick Skorja   Słowenia 3
15. Filip Hajek   Czechy 1
16. Robert Chmiel   Polska 1

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl