Zielone światło dla Pedersena

IMG 0001

W czwartek wieczorem komisja odwoławcza Duńskiej Konfederacji Sportowej zdecydowała, że ​​odwołanie w sprawie cofnięcia licencji Nicki Pedersenowi musi mieć skutek zawieszający karę. Oznacza to, że w nadchodzącym czasie żużlowiec może startować w zawodach.

2015 pedersen n2Jeszcze wczoraj decyzję o karze Nicki Pedersena podtrzymał Duński Związek Motorowy ale pod koniec dnia zebrała się w trybie bardzo pilnym wyższa instancja do której odwołali się zawodnik i jego prawnik. Zrobili to skutecznie. Do czasu rozpatrzenia odwołania od nałożonej kary Nicki Pedersen może startować i zapewne zobaczymy go już dzisiaj w meczu ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń, który zaplanowany jest na godzinę 19,30 a będzie transmitowany przez telewizję nSport+.

Nie wiadomo kiedy Duński Związek Motorowy rozpatrzy odwołanie ale jak widać dynamika wydarzeń związanych z karą Nicki Pedersena jest wyjątkowo duża. Do tego czasu zawodnik ma zielone światło na starty.

 

 

źródło: jv.dk

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!