Nicki Pedersen na dwa lata w Grudziądzu

IMG 0212

Dziś rano dowiedzieliśmy się o przedłużeniu współpracy Przemysława Pawlickiego z ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Mamy kolejne wspaniałe wiadomości dla grudziądzkich fanów. Nicki Pedersen również postanowił przedłużyć swój kontrakt na najbliższe dwa lata.

GrudziadzDla Nickiego Pedersena będzie to trzeci i czwarty rok z rzędu w żółto-niebieskich barwach. W PGE Ekstralidze w sezonie 2021 był 13 zawodnikiem ze średnią 2,029 pkt/bieg. W wielu meczach był zdecydowanym liderem wśród podopiecznych trenera Janusza Ślączki. Dyspozycję Pedersena “wyhamowały” upadki, a przede wszystkim ten w derbowym spotkaniu z eWinner Apatorem Toruń. Mimo to w ostatnim pojedynku z ELTROX Włókniarzem Częstochowa dorzucił on bezcenne punkty do dorobku zespołu. Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata nie ukrywał swojej radości z faktu pozostania GKM-u w PGE Ekstralidze, a w tym tygodniu szybko doszedł do porozumienia z działaczami klubu w sprawie dalszych startów w Grudziądzu.

Źródło: gkm.grudziadz.net

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!