Przerwa w startach Krzysztofa Kasprzaka

GrudziadzKrzysztof Kasprzak zawodnik ZOOLESZCZ GKMu podczas meczu z Motorem Lublin na H4 rozegranym 15 lipca upadł na tor i od tego czasu zmaga się z urazem, który  wykluczy go ze startów na dłuższy okres czasu.

Zawodnik w wywiadzie telewizyjnym podczas ostatniego meczu swojego zespołu potwierdził, że nie znajduje się w dobrej dyspozycji. „KK” pomimo dolegliwości bólowych nie opuścił drużyny i wziął udział w ostatnich meczach ZOOLESZCZ GKM w tym sezonie we Wrocławiu i na H4 z Arged Malesa Ostrów Wlkp., jednak jego jazda i wyniki pozostawiały wiele do życzenia zarówno dla kibiców, jak i samego zawodnika. Do meczu ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi Kasprzak przystąpił bez przygotowania po dwutygodniowej przerwie.

Przeprowadzone w poniedziałek po spotkaniu badania potwierdziły naderwanie mięśnia najszerszego grzbietu po stronie lewej. Kontuzja wykluczy zawodnika ze startów na co najmniej miesiąc, a może również oznaczać koniec sezonu dla doświadczonego seniora. Kasprzak opuści m.in. dwie pozostałe rundy cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie (15 sierpnia) i w Rzeszowie (5 września).

DSC 0047

źródło: www.gkm.grudziadz.net

 

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!