Informacje odnośnie sprzedaży biletów na półfinał FOGO Unia Leszno - RM SOLAR Falubaz Zielona Góra

Drukuj
Leszno

IMG 8305

W niedzielę 27 września odbędzie się rewanżowy półfinał PGE Ekstraligi. FOGO Unia Leszno na własnym torze zmierzy się z RM SOLAR Falubazem Zielona Góra. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące zakupu biletów na półfinał PGE Ekstraligi.

LesznoWejściówki można nabyć za pomocą serwisu biletowego na stronie www.bilety.ksul.pl w aplikacji mobilnej Unii Leszno oraz w punkcie online w klubowym sklepie w Galerii Leszno. W związku z obowiązującym limitem kibiców przebywających na stadionie do 50% pojemności stadionu zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów informujemy, że na stadionie zmianie uległy nazwy sektorów oraz rozmieszczenie miejsc siedzących. Zgodnie z przepisami prawa w celu uniknięcia gromadzenia się osób oraz uniknięcia konieczności dezynfekowania kolejnych stref na stadionie, obowiązuje elektroniczna sprzedaż biletów i zabrania się sprzedaży biletów i pamiątek w kasach biletowych na stadionie. Ilość biletów jest ograniczona.Sprzedaż biletów odbędzie się w dwóch etapach:

1.SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA DLA POSIADACZY KARNETÓW (ważnych na sezon 2020 i przeniesionych na 2021) – od wtorku (15.09) od godz. 13:00 do piątku (18.09), do godz. 10:00. Sprzedaż nie dotyczy wykupienia swojego miejsca tylko pierwszeństwa w zakupie biletów. Miejsca na mecz półfinałowy są numerowane ( SEKTOR „0”, “0+”, TRYBUNA „A” i „B”, WIRAŻ 1 i 2).

NIE MA MOŻLIWOŚCI DOŁADOWANIA KARNETU/KARTY KIBICA BILETEM NA MECZ PÓŁFINAŁOWY:
– bilety zakupione online (www.bilety.ksul.pl) – należy wydrukować i odbić na bramie wejściowej,
– bilety zakupione przez aplikację mobilną można okazać na swoim smartfonie.

2. SPRZEDAŻ OTWARTA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW – od piątku (18.09), od godz. 10:00 do wyczerpania puli biletów. W związku z obowiązującym limitem kibiców przebywających na stadionie do 50% pojemności stadionu zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Maksymalna liczba biletów do kupienia na jednego Kibica, w jednej transakcji to 6 biletów. Wszystkich informacji w sprawie konta biletowego Kibica, problemów z logowaniem itp. udziela klubowy sklep w Galerii Leszno. Kontakt tylko i wyłącznie osobisty (w godz. 12:00 – 20:00) lub pod mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!!! W siedzibie klubu nie jest prowadzona sprzedaż biletów oraz nie są udzielane informacje na temat kont internetowych kibiców na platformie biletowej. W dniu meczu nie będzie sprzedaży biletów, programów i gadżetów klubowych pod stadionem – zgodnie z przepisami dot. COVID19. W niedziele sklep Klubowy w Galerii Leszno jest nieczynny.

Na meczach rundy finałowej nie ma sektora gości. Kibiców z Zielonej Góry prosimy o nieorganizowanie się w grupy na stadionie oraz w związku z decyzją (zaleceniem) policji kibice z Zielonej Góry, którzy wybierają się na mecz do Leszna, nie zostaną wpuszczeni na stadion, jeśli będą eksponować barwy klubowe na koszulkach, szalikach lub flagach. Decyzja ta podyktowana jest względami bezpieczeństwa. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa Klub ma ograniczone możliwości przyjmowania kibiców gości.

bilety unia falubaz polfinal

Źródło; unia.leszno.pl