Jason Doyle zostaje w FOGO Unii Leszno na sezon 2023

LesznoCo prawda jeszcze nie skończył się sezon 2022, a FOGO Unia Leszno rozpoczęła już budowę składu na nadchodzący sezon 2023 w PGE Ekstralidze. Pierwszym porozumieniem w klubie jest przedłużenie umowy z Jasonem Doylem.

Jason Doyle swoją przygodę z FOGO Unią Leszno rozpoczął od 2021 roku. W klubie bardzo mu się podoba. Z zawodnikami również dobrze się dogaduje, a co prawda zyskał sympatię wśród leszczyńskich kibiców. Dziś w mediach społecznościowych klub poinformował wszystkich o przedłużeniu współpracy z Australijczykiem na kolejny sezon. Przede wszystkim największe podziękowania w sprawie porozumienia klub kieruje do działaczy firmy AGROMIX i POLCOPPER. Życzymy powodzenia w tym jak i przyszłym sezonie samemu zawodnikowi.

IMG 4640

Źródło: unia.leszno.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!