Jak zdobyć darmowy bilet na mecz w Lesznie

Leszno5 sierpnia (piątek) o godzinie 18:00 FOGO Unia Leszno zmierzy się z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa w ramach ostatniego meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Oba kluby awans do fazy play-off mają. Jak zdobyć darmowy bilet na piątkowe ściganie? Klub podaje dwie propozycje, o których informujemy poniżej.

W piątek FOGO Unia Leszno o godz. 18:00 zmierzy się z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Oba zespoły awans do fazy play-off mają pewny, aczkolwiek nie wiemy jeszcze z jakim rywalem przyjdzie im rywalizować. Bilety cały czas w sprzedaży otwartej w klubowym sklepie w Galerii Leszno, który jest czynny od poniedziałku do sobotą w godzinach 12:00 - 20:00 oraz w kasach biletowych w dniu zawodów, a także na stronie www.bilety.ksul.pl. Dodatkowo klub wyszedł z inicjatywą zdobycia biletu na mecz zupełnie za darmo. Jak to zrobić? Rozwiązania mamy dwa. Po pierwsze co 50 osoba, który zakupi bilet na sektor przeciwległa prosta w klubowym sklepie w Galerii Leszno otrzyma 1 bilet za darmo na ten sektor. Drugim rozwiązaniem jest akcja oddajesz krew dostajesz bilet. rew można oddać w najbliższy czwartek w godzinach 9:30 - 14:30 przed Stadionem im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Szczegóły na plakacie poniżej.

IMG 4640

2. Oddajesz krew dostajesz bilet:kewbilet50822

Źródło: unia.leszno.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!