Czas na ostatnie spotkania w rundzie zasadniczej. FOGO Unia Leszno - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (zapowiedź)

LesznoCzestochowaW najbliższy piątek rozpoczynamy zmagania w PGE Ekstralidze w ostatnich meczach rundy zasadniczej. FOGO Unia Leszno zmierzy się z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 18:00, a transmisje przeprowadzi stacja Eleven Sports 1.

Zapowiada się piekielne widowisko. Nie tylko ze względu pogody, ale również walki na torze, którą zafundują nam piątkowy bohaterowi. Mowa tutaj o leszczyńskich bykach i częstochowskich lwach. Obie drużyny wielokrotnie pokazały swoją walkę na torze z ostrym pazurem. Co prawda zarówno jedna jak i druga drużyna awans do fazy play-off ma pewny. Problem polega na tym, że nadal nie wiedzą z jaką drużyną przyjdzie im się zmierzyć w najważniejszych zmaganiach. W pierwszym spotkaniu zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa przegrała na swoim torze z FOGO Unią Leszno 44:46. Dużym aspektem i szansą na wygraną jest fakt, że podopieczni Piotra Barona jadą na swoim domowym torze. Jednakże dobrze wiemy, że ostatnimi czasu nawet u siebie byki nie potrafiły wygrać z rywalami. Na obecny moment leszczynianie znajdują się na 6 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z siedmioma zwycięstwami i sześcioma porażkami. Z kolei częstochowianie są na 2 miejscu w tabeli z ośmioma zwycięstwami i pięcioma porażkami. Jak będzie tym razem? Czy Włókniarz przerwie swoją złą passę i pokona FOGO Unie Leszno? O tym wszystkim dowiemy się już jutro około godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy.

1. Awizowane składy:

FOGO Unia Leszno
9. Jason Doyle
10. Janusz Kołodziej
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Piotr Pawlicki
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Kacper Woryna
4. Jonas Jeppesen
5. Fredrik Lindgren
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

IMG 8616

2. Informacje organizacyjne:
* bilety cały czas do nabycia w klubowym sklepie w Galerii Leszno (czynny od poniedziałku do soboty od 12:00 - 20:00) oraz w kasach biletowych w dniu zawodów (czynne od godziny 15:00), a także na stronie www.bilety.ksul.pl Program zawodów dostępny w cenie 15 złotych
* bramy stadionu zostaną otwarte od godz. 16:30. Przypominamy, że ul. Strzelecka będzie jednokierunkowa do ul. Saperskiej – wyjazd po meczu w stronę ul. Lipowej
* Przypominamy, że w czasie spotkania i bezpośrednio przed nim obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu do pasa bezpieczeństwa, stref buforowych oraz parku maszyn. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego.Podczas imprez organizowanych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia i używania środków pirotechnicznych. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego. „REGULAMIN IMPREZ MASOWYCH ORGANIZOWANYCH NA STADIONIE IM. A. SMOCZYKA” – dostępny na www.unia.leszno.pl zakładka BILETY.
*
Otwarte zostaną bramy dla sektorów numerowanych: (1, 2, 3, 13, 14) oraz  dla sektorów nienumerowanych: (6, 7, 8, 9, 10, 11)
* Informacje dla kibiców z Częstochowy http://unia.leszno.pl/zasady-przyjecia-grupy-kibicow-druzyny-zielona-energia-com-wlokniarz-czestochowa/

lescze20220805

05.08.2022 r. FOGO Unia Leszno - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa godzina 18:00 ( transmisja w Eleven Sports 1 studio godz. 17:30)
Sędzia zawodów - Paweł Słupski
Komisarz toru - Maciej Głód

Źródło: Informacja własna / unia.leszno.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!