Motor Lublin - FOGO Unia Leszno (zapowiedź)

DSC 0018

W najbliższą niedzielę (30.05) zostanie rozegrany mecz kończący 7 rundę PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się z FOGO Unią Leszno. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 19:15, a transmisję przeprowadzi nSport+.

LublinLesznoZapowiada się bardzo ciekawe stracie lidera tabeli z Mistrzem Polski. Ekipa Motoru Lublin znajduję się na 1 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z jedną porażką, jednym remisem i czterema zwycięstwami na swoim koncie. Z pewnością będą chcieli podtrzymać swoje miejsce w rankingu i utrzeć nosa bykom wygrywając z nimi niedzielne spotkanie. Z kolei podopieczni Piotra Barona znajdują się na 4 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z czterema zwycięstwami i dwoma porażkami na swoim koncie. Po ostatnim przegranym meczu we Wrocławiu z pewnością będą chcieli się odbudować i pokazać swoim kibicom, że forma Mistrzów Polski jeszcze nie spadła. W awizowanych składach byków nie doszło do żadnych zmian i po raz drugi ujrzymy w barwach byków Damiana Ratajczaka. Z kolei w ekipie gospodarzy zobaczymy ten sam skład co zazwyczaj. Pod numerem 16 zobaczymy Dominika Kuberę, który zastąpi Marka Kariona. Jakim rezultatem zakończy się niedzielny pojedynek? O tym wszystkim dowiemy się już w najbliższą niedzielę około godziny 21:30.

1. Awizowane składy:

Motor Lublin
9. Grigorij Laguta
10. Krzysztof Buczkowski
11. Jarosław Hampel
12. Mark Karion
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak

FOGO Unia Leszno
1. Emil Sayfutdinov
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Jason Doyle
5. Piotr Pawlicki
6. Kacper Pludra
7. Damian Ratajczak

30.05.2021 (niedziela) Motor Lublin - FOGO Unia Leszno godz. 19:15 (LIVE w nSport+, studio od godz. 18:45)
Sędzia zawodów - Michał Sasień
Komisarz toru - Jacek Woźniak

Źródło: Informacja własna / speedwayekstraliga.pl

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!