ARGED Malesa Ostrów Wlkp. - FOGO Unia Leszno (zapowiedź)

OstrowLesznoW najbliższą niedzielę o godzinie 19:15 ARGED Malesa Ostrów Wlkp. na własnym torze zmierzy się w meczu rewanżowym podczas 11 rundy PGE Ekstraligi z FOGO Unią Leszno. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Sport 5.

Wielu ekspertów wskazuje, że ten niedzielny pojedynek będzie meczem do jednej bramki na korzyść FOGO Unii Leszno. Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem byków 56:34. W tym sezonie ARGED Malesa Ostrów Wlkp. nie idzie tak jak by tego chcieli. Spotykają ich nie tylko przegrane spotkania, ale również kontuzję, które nie omijają ich zawodników. Na ten moment i raczej się on już nie zmieni ostrowianie znajdują się na 8 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z 10 porażkami na swoim koncie i to właśnie ich prawdopodobnie pożegnamy po tym sezonie z PGE Ekstraligi. Z kolei do FOGO Unii Leszno po kontuzji powraca Piotr Pawlicki. Reszta awizowanych składów pozostaje bez zmian jeśli chodzi o podopiecznych Piotra Barona. Byki nie pozostawią suchej nitki w niedzielnym pojedynku, bowiem po ostaniach swoich porażkach będą chcieli pokazać, że bycza moc nadal jest w formie. Na obecny moment znajdują się na 5 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z 6 zwycięstwami i 4 porażkami na swoim koncie. Pewnie już wszyscy wiedzą,aczkolwiek dla formalności przypomnimy, że sezon jeszcze trwa, a FOGO Unia Leszno rozpoczęła już budowę składu na rok 2023. Pierwszym zawodnikiem, który postanowił przedłużyć swoją współpracę jest Jason Doyle. Serdecznie zapraszamy na niedzielny mecz do Ostrowa Wlkp.

RMF 3898

1. Awizowane składy

ARGED Malesa Ostrów wlkp.
9. Tomasz Gapiński
10. Grzegorz Walasek
11. Filip Hjelmland
12. Olivier Berntzon
13. Chris Holder
14. Kacper Grzelak
15. Jakub  Krawczyk

FOGO Unia Leszno
1. Jason Doyle
2. Piotr Pawlicki
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Janusz Kołodziej
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

2. Ważne informacje - w dniu meczu można zakupić jeszcze bilety, które dostępne będą w nowych kasach (wbudowanych w trybunę główną) od godziny 10.00 W dniu meczu bilety będą droższe:

Ceny biletów w dniu meczu:
Trybuna główna: 105 zł
Normalny: 65 zł
Ulgowy: 45 zł
Osoby z niepełnosprawnością: 5 zł
Dzieci do 9 lat: za darmo

ARGED Malesa Ostrów Wlkp. - FOGO Unia Leszno 3 lipca godzina 19:15 (studio 18:45, transmisja w Canal+ Sport 5 oraz w Canal+ Online)
Sędzia zawodów - Paweł Słupski
Komisarz toru - Maciej Głód

źródło: informacja własna / informacja klubowa

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!