torun logo

 

KS Toruń

Klub: Klub Sportowy Toruń S.A., ul. Pera Jonssona 7, 87-100 Toruń, tel. (56) 651 80 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

torun logorybnik2016

W najbliższą niedzielę, 28 maja na toruńskiej MotoArenie, odbędzie się mecz w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna Get Well Toruń podejmie u siebie ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00

torun logorybnik2016W najbliższą niedzielę, 28 maja na toruńskiej MotoArenie odbędzie się spotkanie w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna Get Well Toruń podejmie na swoim torze ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Przedstawione zostały składy awizowane na niedzielny mecz.

2015 kosciecha r1Niedzielne spotkanie na toruńskiej MotoArenie, w ramach IV kolejki PGE Ekstraligi, zakończyło się kolejną porażką Get Well Toruń. Drużyna gospodarzy przegrała z Fogo Unia Leszno wynikiem 44:46. Po meczu odbyła się konferencja prasowa, na której pojawili się zawodnicy oraz trenerzy obu drużyn.

torun logoleszno logo

Niedzielne spotkanie na MotoArenie, pomiędzy Get Well Toruń, a FOGO Unia Leszno, zakończyło się zwycięstwem gości 44:46. Spotkanie w ramach IV kolejki PGE Ekstraligi dla toruńskich Aniołów było czwartym przegranym meczem.

torun logoleszno logo

W najbliższą niedzielę 7 maja,  na toruńskiej MotoArenie, rozegrane zostanie spotkanie IV kolejki PGE Ekstraligi. Gospodarze z Get Well Toruń zmierzą się z drużyną FOGO Unia Leszno. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.

torun logoleszno logoW najbliższą niedzielę na toruńskiej MotoArenie, rozegrany zostanie mecz IV kolejki PGE Ekstraligi. Get Well Toruń, podejmie na własnym torze drużynę z Leszna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Znamy już awizowane składy na niedzielny mecz.

wroclaw logotorun logoNiedzielne spotkanie PGE Ekstraligi, zakończyło się kolejną porażką drużyny Get Well Toruń. Wrocław zwyciężył duża przewagą punktową (51:39). W teamie gości najlepszy wynik zdobył Greg Hancock (12 pkt.), natomiast w drużynie gospodarzy najwyższy wynik oczek należał do Macieja Janowskiego (11 pkt.).

2017 chomski s1

Spotkanie inauguracyjne na toruńskiej MotoArenie, zakończyło się wygraną Cash Broker Stali Gorzów. Drużyna Get Well Toruń, nie zdołała pokonać gości, przegrywając tym samym spotkanie wynikiem 44:46. Po meczu odbyła się konferencja prasowa, na której zawodnicy i trenerzy zabrali głos.

torun logogorzow logoPoniedziałkowy mecz na MotoArenie zakończył się zwycięstwem Cash Broker Stali Gorzów. Get Well Toruń nie zdołał pokonać zeszłorocznych mistrzów, pomimo wielkich starań. To dopiero I kolejka PGE Ekstraligi, więc wszystko jeszcze może się wydarzyć. Wynik końcowy to 44:46. Różnica punktowa jest niewielka, ale może być znacząca w kolejnych spotkaniach.

torun logogorzow logo

W meczu inaugurującym rozgrywki PGE Ekstraligi Get Well Toruń przegrywa na Motoarenie z aktualnymi mistrzami Polski - Cash Broker Stalą Gorzów 44:46. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Greg Hancock - 10+1. Najskuteczniejszymi zawodnikami “żółto - niebieskich” byli Martin Vaculik i Przemysław Pawlicki.