KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów

Drukuj
Toruń

torun logoKS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2018. Podobnie jak w poprzednich latach, oferowane są karnety na rundę zasadniczą oraz na cały sezon przy założeniu, że drużyna „Aniołów” znajdzie się w rundzie play - off. Sprzedawane są karnety w siedzibie KS Toruń na Motoarenie oraz na stoisku w Atrium Copernicus. Dostępne one również będą w sprzedaży internetowej.

 

- Już od trzech lat dajemy wybór naszym kibicom odnośnie rodzaju karnetu. Przewidzieliśmy opcję zarówno całosezonową - przy założeniu, że awansujemy do play – offów, jak i opcję zakupu tylko na rundę zasadniczą. Oczywiście jeśli znajdziemy się w strefie medalowej PGE Ekstralig, kibice, którzy zakupią całosezonowe wejściówki, będą w korzystniejszej sytuacji cenowej niż Ci, którzy zdecydują się na zakup karnetów tylko na rundę zasadniczą. Ja oczywiście głęboko wierzę, że w przyszłym sezonie ponownie będziemy w górnej części tabeli i unikniemy takich „przygód” jak w minionym sezonie. Skład został mocno przemodelowany, rozpoczęliśmy już prace nad przyszłym sezonem dlatego wierzę, że strefa medalowa będzie w naszym zasięgu - powiedziała Ilona Termińska, prezes KS Toruń.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00.

 

UWAGA!!!

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA DLA WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH KARNET NA SEZON 2018.

BONIFIKATA NA ZAKUP BILETU NA SGP W WYSOKOŚCI 20 ZŁOTYCH! PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO DNIA 31.12.2017 ROKU!

 

I. CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ

1. Strefa Niebieska:

- Karnet Normalny - 220 zł.;

- Karnet Normalny Lojalnościowy - 200 zł., dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2017;

- Karnet Ulgowy - 170 zł., dla urodzonych w 2000 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1994 roku i później;

2. Strefa Czerwona - Trybuna Główna:

- Karnet Normalny - 550 zł.;

- Karta Parkingowa - 150 zł.

II. CENY KARNETÓW CAŁOROCZNYCH (RUNDA ZASADNICZA + PLAY OFF)

1. Strefa Niebieska:

- Karnet Normalny - 290 zł.;

- Karnet Normalny Lojalnościowy - 260 zł., dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2017;

- Karnet Ulgowy - 220 zł., dla urodzonych w 2000 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1994 roku i później;

2. Strefa Czerwona - Trybuna Główna:

- Karnet Normalny - 700 zł.;

- Karta Parkingowa - 150 zł.,

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

Sprzedaż karnetów na sezon 2018 odbędzie się jednoetapowo.

Osoby, które posiadały karnet w sezonie 2017 zachowują prawo do nabycia karnetu na to samo miejsce. Prawo to obowiązuje do dnia 12.01.2018 roku. Takie karnety na Strefę Niebieską noszą nazwę Lojalnościowych.

Warunkiem nabycia karnetu na to samo miejsce jest jego zakup w siedzibie klubu na Motoarenie oraz posiadanie ze sobą karnetu z sezonu 2017.

Osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 2017, a są zainteresowane jego zakupem Klub zaprasza od dnia 4.12.2017 roku do zakupu poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl, do siedziby Klubu na Motoarenie (od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16) oraz na nasze stoisko w Galerii Atrium Copernicus (od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-20).

 W przypadku zakupu karnetu w SportFanShopie w Atrium Copernicus lub drogą internetową, odbiór karnetu będzie możliwy w siedzibie Klubu na Motoarenie, w SportFanShopie lub też może zostać wysłany pocztą, za dodatkową opłatą.

UWAGA:

W przypadku pytań i niejasności, prosimy o kontakt z Klubem:

telefon: (56) 651 80 66

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: www.speedway.torun.pl

 02

źródło:informacja prasowa