torun logo

 

KS Toruń

87-100 Toruń, ul. Pera Jonssona 7, tel. (56) 651 80 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 3 z 34

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Fredrik Lindgren   Szwecja 32
2. Tai Woffinden   W. Brytania 31
3. Patryk Dudek   Polska 24
4. Maciej Janowski   Polska 24
5. Emil Sajfutdinow   Rosja 23
6. Artiom Łaguta   Rosja 21
7. Matej Zagar   Słowenia 16
8. Chris Holder   Australia 15
9. Greg Hancock   USA 15
10. Jason Doyle   Australia 14
11. Bartosz Zmarzlik   Polska 13
12. Nicki Pedersen   Dania
10
13. Niels-Kristian Iversen   Dania 9
14. Przemysław Pawlicki   Polska
8
15. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
16. Vaclaw Milik   Czechy 6
17. Craig Cook   W. Brytania 4

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 9 17 128
 2. Betard Sparta Wrocław 9 12 46
 3. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 9 12 29
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 2
 5. Grupa Azoty Unia Tarnów 9 8 -48
 6. Falubaz Zielona Góra 9 7 -14
 7. Get Well Toruń 9 7 -57
 8. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 6 -86

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 wozniak sz1Szymon Woźniak

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 9 19 167
 2. Car Gwarant Start Gniezno 9 12 41
 3. Lokomotiv Daugavpils 7 11 17
 4. ROW Rybnik 8 11 120
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 20
 6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
 7. Orzeł Łódź 7 3 -33
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 8 2 -246

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 8 17 119
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  8 15 95
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 10 56
 4. OK Kolejarz Opole 8 8 -7
 5. Iveston PSŻ Poznań 7 5 -46
 6. Polonia Bydgoszcz 7 5 -107
 7. KSM Krosno 8 0 -110

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Swindon Robins 11 23 +39
 2. Wolverhampton Wolves 10 19 +42
 3. Belle Vue Aces 10 17 +42
 4. Somerset Rebels 10 17 -42
 5. Leicester Lions 8 16 +10
 6. Rye House Rockets 10 14 -84
 7. King's Lynn Stars 9 13 +8
 8. Poole Pirates 10 13 -15

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 9 20 +10
 2. Lakeside Hammers 6 16 +94
 3. Glasgow Tigers 7 16 +52
 4. Berwick Bandits 9 16 +10
 5. Newcastle Diamonds 9 11 -18
 6. Scunthorpe Scorpions 5 9 +40
 7. Ipswich Witches 4 8 +31
 8. Sheffield Tigers 6 7 -10
 9. Edinburgh Monarchs 5 7 -32
 10. Redcar Bears 9 6 -143
11. Workington Comets 5 5 -34

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2014 cook c

Swindon Robins

Craig Cook

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Smederna Eskilstuna
6 12 +82
 2. Dackarna Malila
6 9 +56
 3. Rospiggarna Hallstavik
6 9 +53
 4. Elit Vetlanda 6 7 -5
 5. Indianerna Kumla 6 6 -44
 6. Vastervik Speedway 6 4 -38
 7. Lejonen Gislaved 6 3 -26
 8. Masarna Avesta 6 2 -78

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2017 lindback a1

Smederna Eskilstuna

Antonio Lindbaeck

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Region Varde 5 10 225
 2. Fjelsted 6 9 258
 3. Slangerup 7 8 289
 4. Holstebro 6 7 255
 5. Grindsted 5 7 219
 6. Holsted 6 4 245
 7. Esbjerg 5 2 200
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC

 1. Andrzej Lebiediew   Łotwa
-
 2. Robert Lambert
  W. Brytania
-
 3. Vaclav Milik
  Czechy
-
 4. Krzysztof Kasprzak   Polska -
 5. Andreas Jonsson   Szwecja
-
 6. Emil Sajfutdinow
  Rosja
-
 7. Mikkel Michelsen
  Dania -
 8. Josef Franc
  Czechy
-
 9. Andriej Kudriaszow
  Rosja
-
10. Peter Kildemand   Dania -
11. Leon Madsen   Dania -
12. Jarosław Hampel   Polska -
13. Piotr Pawlicki   Polska -
14. Antonio Linback   Szwecja -
15. Kai Huckenbeck   Niemcy -
16.     -

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 42
 3. Max Fricke   Australia 41
 4. Kacper Woryna   Polska 33
 5. Brady Kurtz flaga australia  Australia 32
 6. Jack Holder   Australia 28
 7. Robert Lambert   W. Brytania 27
 8. Dimitri Berge   Francja 25
 9. Andreas Lyager   Dania 25
 10. Jewgienij Kostygow   Łotwa 24
11. Eduard Krcmar   Czechy 20
12. Dominik Kubera   Polska 19
13. Patrick Hansen   Dania 15
14. Alexander Woentin   Szwecja 12
15. Lukas Fienhage   Niemcy 11

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl