zielona gora 2016

 

Falubaz

Klub: ZKŻ S.S.A., ul. Wrocławska 69, 65-218 Zielona Góra, tel./fax. (68) 453 89 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

zielona gora 2016Zielonogórski klub ogłosił nabór do szkółki żużlowej. Każdy chłopiec w wieku 11-16 lat, marzący o karierze żużlowca ma szansę spróbować swoich sił, by w przyszłości móc reprezentować żółto-biało-zielonych. Nabór odbędzie się 20. maja w Pensjonacie Gregor przy ul. Chmielnej o godzinie 12:00. 

zielona gora 2016czestochowa noweJuż jutro przy W69 Falubaz Zielona Góra podejmie Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w ramach 4 rundy PGE Ekstraligi. Dla gospodarzy to spotkanie to szansa na zmazanie plamy po meczu w Lesznie. Dla gości mission impossible.

zielona gora 2016czestochowa noweNie opadły jeszcze do końca emocje związane ze wczorajszym meczem w Częstochowie, tymczasem już dziś poznaliśmy awizowane składy na niedzielny pojedynek w Zielonej Górze. Tam miejscowy Falubaz podejmie Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa w ramach 4 kolejki PGE Ekstraligi.

zielona gora 2016O ogromnym pechu może mówić Damian Pawliczak. Junior Falubazu po raz drugi doznał kontuzji obojczyka, która eliminuje go z jazdy na 6 tygodni. Młodzieżowiec podczas treningu w Zielonej Górze niefortunnie upadł na tor, w wyniku czego doznał pęknięcia kości.

zielona gora 2016gkmDo sprzedaży ponownie trafiły bilety na zaległe spotkanie I rundy PGE Ekstraligi, w którym to Falubaz Zielona Góra podejmie przy W69 zespół z Grudziądza. Powtórka meczu zaplanowana jest na 2. maja na godzinę 18:30. Bilety dostępne są zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej.

 zielona gora 2016torun logoFalubaz Zielona Góra, w swoim pierwszym ligowym spotkaniu w tym sezonie, pokonuje Get Well Toruń 54:36. W drużynie Aniołów zawiedli Ci, którzy mają być liderami. Greg Hancock i Chris Holder zgromadzili łącznie zaledwie 4 punkty. Niespodziewanie najlepszym zawodnikiem gości był Grzegorz Walasek. W zespole zielonogórskim cała drużyna pojechała na równym poziomie.

zielona gora 2016torun logoW najbliższą sobotę dojedzie do starcia dwóch pretendentów do medali w tegorocznym sezonie PGE Ekstarligi. Na mecz do Zielonej Góry zawita zespół Get Well Toruń. Goście, po ostatniej porażce z gorzowską Stalą, będą chcieli zrobić wszystko, aby zmazać plamę. We wtorek poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. 

zielona gora 2016gkmW Wielkanocny poniedziałek o godzinie 16.30 w Zielonej Górze odbędzie się inauguracyjny mecz o Drużynowe Mistrzostwo Polski, gdzie miejscowy Falubaz podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

zielona gora 2016ekstraliga PGEJesteśmy już na ostatniej prostej do rozpoczęcia nowego sezonu PGE Ekstraligi. W Zielonej Górze ruszyła sprzedaż biletów na inauguracyjne spotkanie sezonu 2017 z GKMem Grudziądz, które odbędzie się 17. kwietnia, a także na mający się rozegrać 22. kwietnia mecz przeciwko Get Well Toruń. 

2016 dudek p1zielona gora 2016Dzisiaj, 31. marca na torze w Zielonej Górze odbył się III Memoriał Rycerzy Speedwaya, upamiętniający zmarłych zawodników zielonogórskiego klubu. Obsada turnieju składała się głównie z miejscowych zawodników i to właśnie trzech z nich stanęło na podium piątkowego turnieju. Zwyciężył Patryk Dudek, drugie miejsce zajął Jarosław Hampel, a trzecie zdobył Andriyj Karpov.