Enea sponsorem Stali Gorzów

GorzowEnea została sponsorem tytularnym zawodników Stali Gorzów ścigających się w U24 Ekstralidze. Koncern energetyczny będzie także wspierać drużynę ebut.pl Stal Gorzów - wicemistrza Drużynowych Mistrzostw Polski.

Do tej pory Enea wspierała turnieje organizowane przez Stal Gorzów na stadionie im. Edwarda Jancarza oraz udział drużyny U24 w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski U24. Teraz rozszerzyła wsparcie żużlowców z klubu Stal Gorzów o drużynę seniorów, występujących w PGE Ekstralidze.

- Dotychczasowe sukcesy gorzowskich żużlowców i udana współpraca z klubem to dla nas dobry argument by rozszerzyć wsparcie Enei dla Stali Gorzów. Mamy nadzieję, że zawodnicy właściwie wykorzystają nasze zaangażowanie i w nowym sezonie odniosą wiele sukcesów - powiedział Marcin Wenzel, zastępca dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

- Bardzo cieszę się przede wszystkim z kontynuacji umowy ponieważ Enea wspierała klub Stal Gorzów już we wcześniejszych latach. Współpraca ta nabiera charakteru długoterminowego i cieszy też fakt, że siła marketingowa Stali Gorzów została doceniona o czym wskazuje rozszerzony charakter współpracy na drużynę seniorów w zbliżającym się sezonie 2023 - powiedział Waldemar Sadowski, prezes zarządu Stali Gorzów.

źródło: Stal Gorzów

Maciej Major

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf