swietochlowice

MS Śląsk Świętochłowice

Klub: MS Śląsk Świętochłowice, ul. Bytomska 40, 41-600 Świętochłowice, tel. 32 245 12 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

swietochlowiceZapowiadają się intensywne dwa tygodnie dla działaczy i organizatorów zawodów żużlowych w Świętochłowicach, którzy stają przed dużym wyzwaniem.  W ciągu piętnastu dni na „Skałce” kibice żużlowi mają szansę zobaczyć cztery imprezy.

swietochlowiceZarząd klubu MS Śląsk Świętochłowice doszedł do porozumienia z KSM Krosno i STAL-MET  Kolejarz Opole w sprawie wypożyczenia swoich juniorów na rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

logo niceswietochlowiceW Świętochłowicach rozegrano zaległy Finał Nice Cup 2016 będący jednocześnie V Memoriałem Władysława Pietrzaka znanego działacza żużlowego, który oglądało maksimum możliwych kibiców czyli 999, bo na tyle jest zgoda.

logo niceNice Cup 2016 za nami a ze stypendium firmy Nice wyjedzie Hubert Czerniawski z Gorzowa Wielkopolskiego, który przejał schedę po Siergieju Łogaczowie. 

swietochlowiceDzisiaj w godzinach popołudniowych przeprowadzono weryfikację i odebrano tor w Świętochłowicach, dopuszając go do treningów i zawodów.

inne kolceswietochlowicePrzy świecącym słońcu oraz kilkuset widzach w Świętochłowicach na stawie Skałka odbył się I Moto Ice Show, na którym zbierano datki na pomoc dla Maćka w ramach Fundacji Pomóc Więcej.

swietochlowicegala lodowa3Dla wszystkich pasjonatów wszelkich sportów motorowych nie tylko żużla, w niedzielę 22 stycznia na stawie OSiR Skałka, Ajska Enduro Team wraz z MS Śląsk Świętochłowice organizuje w Świętochłowicach Moto Ice Show jako akcję charytatywną dla Maćka, podopiecznego Fundacji Pomóc Więcej.

swietochlowiceDzisiaj (4.12) odbyło się zebranie członków Młodzieżowego Stowarzyszenia Śląsk Świętochłowice, z którego wypłynęła najważniejsza wiadomość – jedziemy dalej.

swietochlowiceW towarzyskim meczu ekip sponsorowanych przez EKO-DIR Recykling oraz KIM Group lepszą okazała się ta druga. Drużyna KIM Group mająca w składzie Rafała Trojanowskiego i Daniela Jeleniewskiego a osłabiona brakiem Wojciech Lisieckiego wygrała w stosunku 41-46. Niestety nie dojdzie jutro do skutku finał rozgrywek Nice Cup, który został przełożony na wiosnę i ma otworzyć sezon żużlowy w Świętochłowicach.

swietochlowiceDwie imprezy w jeden weekend zorganizują działacze Śląska Świętochłowice na zakończenie sezonu. Mimo niesprzyjającej aury z opadami deszczu staraniem działaczy klubu tor na chwilę obecną jest bardzo dobrze przygotowany. Prezes Michał Widera liczy, że pogoda i kibice dopiszą a Śląsk godnie pożegna się z sezonem żużłowym.