2016 protasiewicz p1Piotr Protasiewicz wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Lasku Golęcińskim. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Miedziński, a na trzecia lokata przypadła Kacprowi Worynie.

2017 pieszczek k1Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie, drugie miejsce zajął Mirosław Jabłoński, trzecie przypadło Przemysławowi Pawlickiemu. Awans do półfinału uzyskali również: Kacper Gomólski, Tomasz Jędrzejak, Rafał Okoniewski, Daniel Kaczmarek oraz Patryk Dolny.

inne kaskCzwartkowy Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski zakończył się zwycięstwem Janusza Kołodzieja. Awans uzyskali również: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski, Patryk Rolnicki oraz Alex Zgardziński (rezerwowy). Oto co powiedzieli zawodnicy po rozegranym ćwierćfinale.

2015 kolodziej j3Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie zakończył się wygraną zawodnika Fogo Unii Leszno - Janusza Kołodzieja. Oprócz zwycięzcy awans uzyskali: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski oraz Patryk Rolnicki. Miejsce rezerwowego półfinału, który odbędzie się w 8 czerwca w Opolu zajmie Alex Zgardziński.

2015 zengota g32017 musielak t1Grzegorz Zengota w ostatniej gonitwie czwartkowych zawodów, rozgrywanych na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, zapewnił sobie triumf w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Oprócz zawodnika leszczyńskiej Unii awans uzyskali również Tobiasz Musielak, Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Oskar Polis, Bartosz Smektała, Damian Baliński oraz miejscowy Sebastian Niedźwiedź.

logo pzmkrosno

W najbliższy czwartek na torze w Krośnie rozegrany zostanie jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepsza ósemka zawodników uzyska awans do półfinału w Opolu, a dziewiąty zawodnik będzie rezerwowym. Początrek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00.

rawicz

W czwartek (25 maja) na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu zaprezentują się żużlowcy marzący w tym roku o tytule Indywidualnego Mistrza Polski. W stawce zawodników m.in. Grzegorz Zengota, Damian Baliński czy Grzegorz Walasek. Początek ćwierćfinału o godz. 17.00.

rybnik2016Dziś 16 maja na torze w Rybniku odbędzie się pierwsza runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Kluby zostały podzielone na trzy grupy. Przy Gliwickiej 72 zaprezentują się kluby przydzielone do grupy A. Początek zawodów planowany jest na godzinę 17.00

leszno logoW 2017 roku mamy trzech zwycięzców rywalizacji o Brązowy Kask. Pierwsze miejsce zajęli Bartosz Smektała, Dominik Kubera i Wiktor Lis. Cała trójka reprezentuje Fogo Unię Leszno.

swietochlowicelogo pzmWreszcie jest szansa na to, żeby 15 maja na torze w Świętochłowicach odbył się zaległy finał rozgrywek o Brązowy Kask nagrodę PZM. Półfinały tych rozgrywek rozegrano na torach Opola i Piły.