leszno logoW 2017 roku mamy trzech zwycięzców rywalizacji o Brązowy Kask. Pierwsze miejsce zajęli Bartosz Smektała, Dominik Kubera i Wiktor Lis. Cała trójka reprezentuje Fogo Unię Leszno.

swietochlowicelogo pzmWreszcie jest szansa na to, żeby 15 maja na torze w Świętochłowicach odbył się zaległy finał rozgrywek o Brązowy Kask nagrodę PZM. Półfinały tych rozgrywek rozegrano na torach Opola i Piły.

logo pzm

W czwartkowe popołudnie w Świętochłowicach miał zostać rozegrany finał Brązowego Kasku. Niestety zawody zostały odwołane z powodu złego stanu toru. - Na obu łukach jest taka ilośc mazi, że byłoby to skrajnie niebezpieczne próbować nawet rozpocząc te zawody - przyznał sędzia zawodów Piotr Lis.

 logo pzmopole 2016W środę w Opolu miał zostać rozegrany zaległ półfinał Brązowego Kasku. Niestety, po raz kolejny górą okazała się pogoda. W stolicy województwa opolskiego od rana pada deszcz. Nowy termin rozegrania tych zawodów nie jest jeszcze znany. Finał Brązowego Kasku zaplanowany jest na czwartek (04.05) w Świętochłowicach.

logo pzmW najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o nowych terminach zawodów o Brązowy Kask. Chodzi o zaległe eliminacje w Opolu oraz finał w Świętochłowicach. Ponadto poznaliśmy nową datę spotkania 3 kolejki 2. Ligi Żużlowj pomiędzy zespołami z Opola i Rawicza.

opole 2016Kwietniowa pogoda dokładnie pokrywa się z przysłowiem o przeplataniu zimy i lata. Niestety nie sprzyja to żużlowym rozgrywkom. Z powodu złej aury odwołano kolejne zawody. Eliminacje Brązowego Kasku w Opolu będą musiały poczekać na inny termin. Nowa data nie jest jeszcze znana.