2016 protasiewicz p1Piotr Protasiewicz wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Lasku Golęcińskim. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Miedziński, a na trzecia lokata przypadła Kacprowi Worynie.

2017 pieszczek k1Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie, drugie miejsce zajął Mirosław Jabłoński, trzecie przypadło Przemysławowi Pawlickiemu. Awans do półfinału uzyskali również: Kacper Gomólski, Tomasz Jędrzejak, Rafał Okoniewski, Daniel Kaczmarek oraz Patryk Dolny.

inne kaskCzwartkowy Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski zakończył się zwycięstwem Janusza Kołodzieja. Awans uzyskali również: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski, Patryk Rolnicki oraz Alex Zgardziński (rezerwowy). Oto co powiedzieli zawodnicy po rozegranym ćwierćfinale.

2015 kolodziej j3Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie zakończył się wygraną zawodnika Fogo Unii Leszno - Janusza Kołodzieja. Oprócz zwycięzcy awans uzyskali: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski oraz Patryk Rolnicki. Miejsce rezerwowego półfinału, który odbędzie się w 8 czerwca w Opolu zajmie Alex Zgardziński. 

2015 zengota g32017 musielak t1Grzegorz Zengota w ostatniej gonitwie czwartkowych zawodów, rozgrywanych na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, zapewnił sobie triumf w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Oprócz zawodnika leszczyńskiej Unii awans uzyskali również Tobiasz Musielak, Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Oskar Polis, Bartosz Smektała, Damian Baliński oraz miejscowy Sebastian Niedźwiedź.

logo pzmkrosno

W najbliższy czwartek na torze w Krośnie rozegrany zostanie jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepsza ósemka zawodników uzyska awans do półfinału w Opolu, a dziewiąty zawodnik będzie rezerwowym. Początrek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00.

rawicz

W czwartek (25 maja) na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu zaprezentują się żużlowcy marzący w tym roku o tytule Indywidualnego Mistrza Polski. W stawce zawodników m.in. Grzegorz Zengota, Damian Baliński czy Grzegorz Walasek. Początek ćwierćfinału o godz. 17.00.

inne czapka kadyrowa2016 dudek p1Nowym Indywidualnym Mistrzem Polski został, bezbłędny piątkowego wieczoru, Patryk Dudek. Drugie miejsce zajął wychowanek leszczyńskiej Unii - Piotr Pawlicki, który walcząc o podium walczył również z bólem. Najniższy topień na "pudle" zajął Maciej Janowski, który rzutem na taśmę dostał się do barażu, a następnie do finału.

2016 dudek p1inne czapka kadyrowaPatryk Dudek okazał się najlepszym zawodnikiem podczas finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbyły się w piątek (1 lipca) w Lesznie. Zielonogórzanin zgromadził na swoim koncie komplet punktów. Tuż za nim na podium znaleźli się Piotr Pawlicki i Maciej Janowski, który po roku musiał pożegnać się z mistrzowskim tytułem.

2016 dudek p1inne czapka kadyrowaW piątkowy wieczór na stadionie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano 72.Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym polskim zawodnikiem 2016 roku został Patryk Dudek, który zawody zakończył z kompletem punktów. Na drugim stopniu podium stanął Piotr Pawlicki, a trzeci był obrońca tytułu - Maciej Janowski. Tuż za podium zmagania zakończył Krystian Pieszczek.