Trzy drużyny na pierwszym miejscu w Poznaniu

inne wyscig2W środę rozegrano 1. Rundę Ligi Juniorów w Poznaniu. W zawodach udział wzięło siedem drużyn PGE Ekstraligi. Na pierwszym miejscu znalazły się trzy drużyny: Betard Sparta Wrocław, Fogo Unia Leszno oraz ROW Rybnik. Dryżynie z Get Well Toruń i Stal Gorzów nie poszło najlepiej zdobywając tylko 12 i 11 pkt. Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów, zaplanowany jest na 11 sierpnia.

 

 

 


Wyniki końcowe:

I-III. Betard Sparta Wrocław: 22
10. Adrian Gała - 10 (3,2,2,3)
11. Przemysław Liszka - 2 (0,1,1,0)
12. Damian Dróżdż - 10 (3,3,3,1)

 

I-III. Fogo Unia Leszno: 22
19. Bartosz Smektała - 6 (1,3,0,2)
20. Daniel Kaczmarek - 9 (3,3,2,1)
21. Dominik Kubera - 7 (2,2,0,3)

 

I-III. ROW Rybnik: 22
7. Robert Chmiel - 7 (1,2,1,3)
8. Kamil Wieczorek - 5 (2,1,d,2)
9. Kacper Woryna - 10 (3,2,3,2)

 

IV. Unia Tarnów: 20
1. Arkadiusz Madej - 11 (3,2,3,3)
2. Patryk Rolnicki - 8 (2,2,3,1)
3. Kacper Konieczny - 1 (0,0,1,0)

 

V. MRGARDEN GKM Grudziądz: 17
4. Mike Trzensiok - 5 (0,1,2,2)
5. Marcin Nowak - 10 (1,3,3,3)
6. Patryk Fajfer - 2 (u,-,2,0)
23. Mateusz Danielewicz - 0 (0)

 

VI. Get Well Toruń: 12
16. Norbert Krakowiak - (-,-,-,-)
17. Igor Kopeć-Sobczyński - 3 (0,0,3,0)
18. Marcin Kościelski - 5 (1,2,0,2)
27. Marcin Turowski - 4 (2,0,1,1)

 

VII. Stal Gorzów: 11
13. Marcel Studziński - 3 (1,1,0,1)
14. Hubert Czerniawski - 7 (3,1,1,2)
15. Alan Szczotka - 1 (d,0,1,0)

 

Bieg po biegu:
1. Madej, Rolnicki, Nowak, Trzensiok
2. Gała, Wieczorek, Chmiel, Liszka
3. Czerniawski, Turowski, Studziński, Kopeć-Sobczyński
4. Kaczmarek, Madej, Smektała, Konieczny
5. Woryna, Chmiel, Trzensiok, Fajfer (u)
6. Dróżdż, Gała, Studziński, Szczotka (d)
7. Smektała, Kubera, Kościelski, Kopeć-Sobczyński
8. Madej, Woryna, Wieczorek, Konieczny
9. Dróżdż, Trzensiok, Liszka, Danielewicz
10. Kaczmarek, Kubera, Czerniawski, Szczotka
11. Kopeć-Sobczyński, Rolnicki, Konieczny, Turowski
12. Nowak, Trzensiok, Czerniawski, Studziński
13. Woryna, Kościelski, Turowski, Wieczorek (d)
14. Dróżdż, Kaczmarek, Liszka, Kubera
15. Rolnicki, Czerniawski, Szczotka, Konieczny
16. Nowak, Fajfer, Turowski, Kościelski
17. Kubera, Woryna, Chmiel, Smektała
18. Madej, Gała, Rolnicki, Liszka
19. Nowak, Smektała, Kaczmarek, Fajfer
20. Chmiel, Wieczorek, Studziński, Szczotka
21. Gała, Kościelski, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński

Sędzia: Michał Sasień


źródło: informacja własna

Anna Trojanowska

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!