Juniorzy Unii Leszno z wygraną w Toruniu

leszno logoW środę rozegrano spotkanie VII rundy Ligi Juniorów w Toruniu. Młodzieżowcy z Fogo Unia Leszno pokonali pozostałe drużyny i zajęli pierwsze miejsce z wynikiem 25 punktów. Najwyższą liczbę oczek dla wygranego zespołu zdobył Bartosz Smektała (11 pkt.). Spotkanie juniorów, zakończyło się pechowo dla drużyny z Tarnowa, którzy zgromadzili na swoim koncie 7 punktów. 


Wyniki końcowe:

I. Fogo Unia Leszno - 25
13. Bartosz Smektała - 11 (3,2,3,3)
14. Daniel Kaczmarek - 9 (2 ,3,1,3)
15. Dominik Kubera - 5 (1,2,2,d)
26. Szymon Szlauderbach - NS

II. Betard Sparta Wrocław - 22
7. Damian Dróżdż - 10 (3,2,3,2)
8. Przemysław Liszka - 4 (0,0,3,1)
9. Adrian Gała - 8 (3,1,2,2)

III. Get Well Toruń - 21
10. Igor Kopeć-Sobczyński - 6 (2,0,2,2)
11. Marcin Turowski - 1 (1,0,-,-)
12. Marcin Kościelski - 2 (-,2,d,-)
25. Paweł Przedpełski - 12 (3,3,3,3)

IV. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - 18
19. Alex Zgardziński - 7 (3,3,1)
20. Arkadiusz Potoniec - 3 (-,1,1,1)
21. Mateusz Burzyński - 3 (1,0,2,-)
28. Sebastian Niedźwiedź - 5 (2,0,3)


V. Stal Gorzów - 17
4. Rafał Karczmarz - 3 (0,0,3,0)
5. Adrian Cyfer - 9 (3,2,2,2)
6. Alan Szczotka - 5 (1,1,3,0)

 
VI. ROW Rybnik - 16
1. Kacper Woryna - 5 (2,d,2,1)
2. Kamil Wieczorek - 3 (1,2,0,0)
3. Robert Chmiel - 8 (1,3,3,1)

VII. Unia Tarnów - 7
16. Arkadiusz Madej - 2 (0,0,1,1)
17. Patryk Rolnicki - 4 (1,2,1,w)
18. Kacper Konieczny - 1 (0,0,0,1)


Bieg po biegu:
1.
Cyfer, Woryna, Wieczorek, Karczmarz
2. Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Liszka
3. Smektała, Kaczmarek, Rolnicki, Madej
4. Zgardziński, Niedźwiedź, Chmiel, Woryna (d)
5. Gała, Dróżdż, Szczotka, Karczmarz
6. Przedpełski, Smektała, Kubera, Kopeć-Sobczyński
7. Zgardziński, Rolnicki, Burzyński, Konieczny
8. Chmiel, Woryna, Gała, Liszka
9. Karczmarz, Kościelski, Szczotka, Turowski
10. Kaczmarek, Kubera, Potoniec, Burzyński
11. Chmiel, Wieczorek, Rolnicki, Madej
12. Smektała, Cyfer, Kaczmarek, Karczmarz
13. Liszka, Gała, Madej, Konieczny
14. Przedpełski, Burzyński, Potoniec, Kościelski (d)
15. Kaczmarek, Kubera, Chmiel, wieczorek
16. Szczotka, Cyfer, Madej, Konieczny
17. Dróżdż, Gała, Zgardziński, Niedźwiedź
18. Przedpełski, Kopeć-Sobczyński, Woryna, Wieczorek
19. Niedźwiedź, Cyfer, Potoniec, Szczotka
20. Smektała, Dróżdż, Liszka, Kubera (d)
21. Przedpełski, Kopeć-Sobczyński, Konieczny, Rolnicki (u)

Sędzia: Tomasz Fiałkowski



źródło: inf. własna

 

 

Anna Trojanowska

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!