logo nice

Już w najbliższą środę na torze w Gdańsku odbędzie się I runda cyklu Nice Cup 2017 2V. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na całkowitą zmianę formuły zawodów. Każdy ze startujących zawodników otrzyma bezpłatnie od organizatorów silnik Java 500cc 2V wraz z gaźnikiem. W ten sposób żużlowcy będą mogli startować w porównywalnych warunkach sprzętowych.

2015 swist p2015 zmarzlik b2Triumfem Bartosza Zmarzlika zakończył się Turniej pożegnalny Piotra Śwista. Zwycięzca wywalczył 14 punktów. Na podium stanęli również Przemysław Pawlicki oraz Maciej Janowski.

logo niceNa sobotnie popołudnie zaplanowana była II runda turnieju Nice Cup, która miała zostać rozegrana na torze w Lublinie. Niestety stan lubelskiego toru nie pozwolił na rozpoczęcie zawodów prze co sędzia Piotr Lis podjął decyzję o odwołaniu turnieju. Warto dodać, iż organizatorzy cały czas usiłowali przygotować nawierzchnię, która pozwoliłaby na bezpieczne ściganie. Niestety próba ta nie powiodła się sukcesem. Na chwilę obecną nie jest znany nowy termin.

logo macecW czwartek na stadionie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie Puchar MACEC. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17:00. Znana jest lista startowa na której znalazło się czterech reprezentantów Polski.

2015 olsen o115 maja na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany oficjalny mecz Polska – Reszta Świata. Zespół zagranicznych gwiazd do boju poprowadzi Ole Olsen. Duński trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu to twórca toru, który powstanie na warszawskim obiekcie zarówno na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, jak i na wspomniany mecz reprezentacji. Stanie vis a vis Marka Cieślaka, trenera Polaków.

logo nice2016 logaczow s1W sobotnie popołudnie na torze w Rybniku rozegrano finał turnieju Nice Cup, który został przełożony z października 2015 roku. Turniej mający międzynarodową obsadę wygrał bezkonkurencyjny Siergiej Łogaczow na co dzień zawodnik KSM Krosno. Na drugim miejscu uplasował się Jewgieņij Kostygow - zawodnik Lokomotivu Daugavpils. Najniższy stopień na podium wywalczył wychowanek gorzowskiej Stali - Kamil Nowacki.

logo niceW najbliższą sobotę o 17:00 w Rybniku dojdzie do finału Nice Cup, który został przełożony z października 2015 roku. Juniorzy będą walczyli o stypendium ufundowane przez firmę Nice. W finale zabraknie m.in. Kacpra Worynę z ROW Rybnik oraz Marcina Nowaka z GKM Grudziądz.

2014 nielsen h13 Marca w Peterborough zostanie rozegrany turniej jubileuszowy Urlicha Ostergaarda. Gościem specjalnym będzie czterokrotny Mistrz Świata – Hans Nielsen. 

logo niceNie odbędzie się planowany na ten tydzień finał młodzieżowego turnieju Nice Cup. Miał od się odbyć w sobotę 17 października na rybnickim torze. Postanowiono przełożyć finał na wiosnę.

rybniklogo niceW najbliższą sobotę na torze przy Gliwickiej 72 o godz. 16:00 rozpocznie się impreza zamykająca sezon 2015 - finał Nice Cup, w którym wystartują utalentowani żużlowcy młodego pokolenia. Faworytem tego finału jest Kacper Woryna.