Kolejny termin rozegrania Finału Złotego Kasku

DSC 0379

11 października o godzinie 18:00 odbędzie się Finał Złotego Kasku w Gdańsku. Zawodnicy powalczą nie tylko o prestiżowe główne trofeum, ale i inne ważne nagrody – miejsca w kwalifikacjach Speedway Grand Prix 2021 i Speedway European Championship 2020.

Aby awansować do kwalifikacji Speedway Grand Prix 2021, które odbędą się w 2020 roku, należy zająć jedną z czterech pierwszych pozycji w gdańskim turnieju. Z kolei prawo występu w kwalifikacjach do przyszłorocznego cyklu Speedway European Championship, wywalczą trzej najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w finale Złotego Kasku, którzy będą tym startem zainteresowani.

Lista startowa:

1. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

2. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra)

3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)

4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocaw)

5. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)

6. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)

7. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)

8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)

9. Krzysztof Kasprzak (truly.work Stal Gorzów)

10. Paweł Przedpełski (ForBET Włókniarz Częstochowa)

11. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)

12. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)

13. Szymon Woźniak (truly.work Stal Gorzów)

14. Adrian Miedziński (ForBET Włókniarz Częstochowa)

15. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik)

16. Norbert Kościuch (Get Well Toruń)

17. (R1) Jakub Jamróg (Betard Sparta Wrocław)

18. (R2) Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)   

 

Zawody zostaną przeprowadzone na torze w Gdańsku, na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego przy ul. Zawodników 1. Zakupione już bilety zachowują ważność także w nowym terminie imprezy.

Sprzedaż online trwa na stronie internetowej - bilety.speedwayevents.pl

Ceny biletów

Przedsprzedaż (6 sierpnia – 4 października)

Bilet Normalny – 15 zł

Bilet Ulgowy – 10 zł

Trybuna Główna – 25 zł

Trybuna Główna ulgowy – 15 zł

Trybuna VIP – 200 zł

Trybuna VIP Ulgowy – 150 zł

Bilet dziecięcy – 1 zł

Sprzedaż (5 października – 11 października)

Bilet Normalny – 20 zł

Bilet Ulgowy – 15 zł

Trybuna Główna – 30 zł

Trybuna Główna ulgowy – 20 zł

Trybuna VIP – 250 zł

Trybuna VIP Ulgowy – 200 zł

Bilet dziecięcy – 1 zł

Uwaga:

Bilet dziecięcy obowiązuje dla dzieci w wieku do 6. roku życia włącznie.

Bilety ulgowe obowiązują dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

Bilety ulgowe przysługują również emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji) – za wyjątkiem trybuny VIP.

W cenie biletu VIP znajduje się pakiet świadczeń: miejsce numerowane w najlepszej części stadionu naprzeciw linii startu i mety na Trybunie VIP, program zawodów, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, możliwość wejścia do parku maszyn przed i po turnieju, miejsce parkingowe.

Ci z Państwa, którym nowy termin zawodów nie odpowiada, mają możliwość zwrotu wcześniej zakupionych wejściówek.

W przypadku biletów zakupionych online prosimy o zgłoszenia mailowe pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wiadomości podając imię i nazwisko osoby chcącej dokonać zwrotu oraz kod referencyjny biletu (pięcio- lub sześcioliterowy).

W przypadku biletów zakupionych stacjonarnie, prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych do sklepu Kibic Fan Shop w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 98.

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 3/5.07
Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik 59:31
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Grudziądz - Leszno 42:48

NICE 1 Liga Żużlowa

2 Liga Żużlowa 

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 4 8 +46
 2. Eltrox Włókniarz Częstochowa 3 6 +60
 3. RM Solar Falubaz Zielona Góra 4 5 -5
 4. Motor Lublin 4 4 +8
 5. Betard Sparta Wrocław 4 3 -12
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 4 2 -2
 7. PGG ROW Rybnik 4 2 -69
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 3 0 -26

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 1/5

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
14
 2. Nicki Pedersen
  Dania 14
 3. Leon Madsen   Dania 12
 4. Bartosz Smektała
  Polska
11
 5. Bartosz Zmarzlik
  Polska
10
 6. Mikkel Michelsen
  Dania 10
 7. Timo Lahti   Finlandia 8
 8. Kacper Woryna
  Polska
8
 9. Grigorij Łaguta
  Rosja
7
10. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
11. Vaclav Milik
  Czechy
6
12. David Bellego   Francja 6
13. Andriej Kudriaszow
  Rosja
5
14. Michael Jepsen Jensen   Dania 3
15. Kai Huckenbeck
  Niemcy
3
16. Peter Ljung   Szwecja 3

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020