Pogoda na żużel (niedziela 02.08.2020)

Drukuj
Pogoda

 

PogodaNa niedzielę zaplanowane są cztery żużlowe spotkania. Pierwsze w 2. Lidze Żużlowej, później w eWinner 1. Lidze oraz dwa spotkania w PGE Ekstralidze. Sprawdzamy prognozę pogody dla miast gospodarzy.

 

Poznań, 02.08.2020:

Przed południem, bo o 11:45 rozpocznie się pierwsze niedzielne spotkanie. W Poznaniu miejscowy SpecHouse PSŻ zmierzy się z Wolfe Wittstock. To debiut niemieckiej drużyny w polskiej lidze i może być kilka niespodzianek. Portal TwojaPogoda.pl prognozuje dla Poznania piękną i słoneczna pogodę. Szczegóły można sprawdzić tutaj.

 

Daugavpils, 02.08.2020:

Łotwa przywita zawodników z Torunia słońcem i tak ma być przez cały dzień. Jak podaje portal weather.com od rana do godziny zakończenia spotkania nie przewiduje się opadów deszczu.

 

 

Grudziądz, 02.08.2020:

Jak podaje portal TwojaPogoda.pl w Grudziądzu będzie ciepło i słonecznie. To idealny czas na rozegranie kolejnego spotkania. Szczegóły prognozy można sprawdzić tutaj.

 

 

Lublin, 02.08.2020:

W Lublinie piękna pogoda do ścigania. Kibice mogą spokojnie patrzeć w niebo i nie tylko ci siedzący na trybunach, ale także na podnośnikach. Szczegóły prognozy można sprawdzić tutaj.

 

 

 

Źródło: TwojaPogoda.pl, weather.com