Pogoda na żużel (piątek 14.08.2020)

Drukuj
Pogoda

PogodaNa piątek zaplanowane są trzy spotkania na torach żużlowych w Polsce. W meczu 2. Ligi Żużlowej Wilki Krosno podejmą RzTŻ Rzeszów w derbach Podkarpacia. W PGE Ekstralidze Moje Bermudy Stal Gorzów powalczą z PGG ROW Rybnik, a Motor Lublin przyjmie na swoim obiekcie FOGO Unię Leszno. Sprawdzamy prognozę pogody dla miast gospodarzy. 

Krosno, 14.08.2020:

W Kroście szykuje się ciekawe widowisko. Pogoda nie powinna przeszkodzić w derbowym spotkaniu. Według synoptyków portalu TwojaPogoda.pl ma być sucho i ciepło przez cały dzień. Szczegóły prognozy dla Krosna można sprawdzić tutaj.

Gorzów Wielkopolski, 14.08.2020:

W Gorzowie Wielkopolskim na czwartek wydany jest alert pogodowy ostrzegający przed upałem. Nieco inaczej sytuacja ma wyglądać jutro. Jak prognozuje portal TwojaPogoda.pl od godzin południowych w Gorzowie padać ma deszcz. Nie są to optymistyczne prognozy dla zawodników i kibiców. Szczegóły prognozy można sprawdzić tutaj.

Lublin, 14.07.2020:

W Lublinie od rana piękna i słoneczna pogoda. Według prognoz portalu TwojaPogoda.pl nie powinno padać i mecz odbędzie się zgodnie z planem. Szczegóły prognozy można sprawdzić tutaj.

źródło: TwojaPogoda.pl