gniezno gtmpoznanDo bardzo ciekawego pojedynku dojdzie w najbliższą niedziele w Gnieźnie, gdzie miejscowy GTM Start podejmie w derbach Wielkopolski zespół z Poznania. Na emocje torowe przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka dni, lecz już teraz znamy awizowane składy obu ekip na ten pojedynek.

gniezno gtm29. kwietnia odbędzie się kolejna kolejka ligowych zmagań, dla drużyny z Gniezna będzie to drugi mecz w tym sezonie. Start Gniezno na wyjeździe zmierzy się z Kolejarzem Rawicz. Czerwono-czarni przedstawili skład awizowany.

gniezno gtmlublin 2017Nastąpiła korekta odnośnie daty rozegrania 9. rundy pomiędzy GTM Startem Gniezno a Speed Car Motorem Lublin. Mecz początkowo miał się odbyć 10. czerwca (sobota) spotkanie postanowiono przełożyć na następny dzień. Porozumienie drużyn odnośnie zmiany terminu zawodów potwierdziła Główna Komisja Sportu Żużlowego.

gniezno gtmopole 2016Pierwszy mecz ligowy w Gnieźnie zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Gnieźnianie zdobyli 53 punkty a najskuteczniejszym zawodnikiem czerwono-czarnych okazał się Eduard Krcmar, który zdobył 12 punktów. Wśród gości najlepiej spisywał się Kevin Woelbert (13 punktów).

gniezno gtmopole 2016Drugi z klubów wracających do ligowej rywalizacji GTM Start Gniezno pokonał w inauguracyjnym meczu 2.Ligi Żużlowej ekipę Stal-Met Kolejarza Opole 53:37. Liderem gospodarzy w tym spotkaniu był Eduard Krcmar (12). Wśród gości z Opola prym wiódł Kevin Woelbert (13) oraz Denis Gizatullin (10+2).

gniezno gtmopole 2016Po roku przerwy w rozgrywkach ligowych Start Gniezno powraca na mapę żużlowych miast. Pierwszym rywalem czerwono-czarnych będzie zespół Kolejarza Opole. Warto odnotować, że w składzie awizowanym gości znajduję się bardzo dobrze znany w Gnieźnie, Adrian Gomólski. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

gniezno gtmopole 2016Poznaliśmy składy awizowane na mecz w Gnieźnie, miejscowa drużyna GTM Start Gniezno podejmie Stal-Met Kolejarz Opole. 9 kwietnia nastąpi inauguracja sezonu ligowego w 1. i 2. lidze żużlowej.

2016 fajfer o1

Zakończył się sobotni turniej rozgrywany w Gnieźnie. Najlepszym zawodnikiem w zawodach okazał się Oskar Fajfer, który w roku ubiegłym również zwyciężył w "Back In Town".

gniezno gtmEliminacje Złotego Kasku, które miały się odbyć w Gnieźnie zostały odwołane. Według zawodników tor nie był odpowiednio przygotowany. 

gniezno gtmszwecja lejonenZakończył się środowy sparing GTM Start Gniezno z Lejonen Gislaved, ostatecznie lepsza była drużyna gości. Zawody skończyły się po 13 biegach z powodu mocno padającego deszczu. Najlepszym zawodnikiem klubu ze Szwecji był Dominik Kubera (9+2). Ze strony Startu najlepiej punktował Jonas Davidsson (10).