krosnogniezno gtmKSM Krosno zremisowało przed własną publicznością z GTM Start Gniezno 45:45 w zaległym meczu II rundy 2.Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi zawodników startuących w tym spotkaniu.

 
2017 bialk a1Adrian Bialk (KSM Krosno)
- Mogło być rewelacyjnie, a nie jest. Zawaliłem swój ostatni bieg i jestem trochę zły na siebie. Cały czas ciężko pracuję na to, aby być najlepszym młodzieżowcem drugiej ligi, a jak to wyjdzie zobaczymy po sezonie. Na naszym torze czuje się naprawdę szybki.


2017 lisiecki w1Wojciech Lisiecki (KSM Krosno)
- Mamy remis, szkoda bo może zabrakło moich punktów do wygrania tego meczu. Nie wiem co się podziało, ciężko się odnaleźć, może trzeba więcej pojeździć na tym torze. Warto dodać, że nie trenowaliśmy przed tym meczem bo jak przyjechałem w piątek to padał deszcz. Tor z biegu na bieg się zmieniał. Mieliśmy dwa mecze na swoim torze i oba z pretendentami do awansu. Z Lublinem przegraliśmy, z Gnieznem zawalczyliśmy i mamy remis – stać nas z pewnością na więcej i mam nadzieję, że od następnego meczu będzie się cieszyć z wygranych spotkań.


2015 fierlej mMariusz Fierlej (KSM Krosno)
- To wszystko jest spowodowane brakiem treningu. Nie wiem kogo to wina, podejrzewam, że... pogody. Nie może być tak, że dwa pierwsze biegi dopasowuje motocykle. Motor mnie poniewiera i wywracam się jak jakiś szkółkowicz. Po pierwszych biegach chciałem iść do trenera żeby mnie wycofał bo kalecze, ale z pomocą nadszedł mentor Jarek Ślęzak. Powiedział mi co mam pozakładać, głowa do góry i już było lepiej. Trzeci bieg wygrany, w czwartym niewiele brakło żeby nałożyć Nowaka. Szkoda, bo przy tym wyniku remisowym brakło moich punktów z dwóch pierwszych biegów. Nie może być też tak, że ja robię dwa serwisy silników i jadę w ciemno. Ja nie jestem Tomek Gollob, który siadał na motocykl, robił próbnego starta i wszystko wiedział. Mi potrzeba jazdy, bo jeżdżąc w drugiej lidze jest jej bardzo mało, nie mamy jakiś turniejów, nie mamy nic.


2017 stalkowski d1Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno)
- Po tym upadku w czternastym biegu wszystko jest ok, jestem tylko poobijany. Szkoda właśnie tego upadku, bo gdyby nie to, to byśmy ten mecz pewnie wygrali. Nie chce się tłumaczyć torem bo był jaki był, dla każdego równy. Ja w swoich motocyklach przez całe zawody nawet niczego nie zmieniałem, cały czas jechałem na tych samych ustawieniach. Na początku były moje błędy, później miałem dwa biegi z rzędu i następnie bieg przerwy i kolejny wyjazd przez co nawet nie zdążyłem złapać oddechu czy się napić bo też musiałem pomóc tutaj przy sprzęcie.


IMG 1750


źródło: inf.własna

Dodaj komentarz

Komentarze wykraczające poza prawo i dobre obyczaje będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież