lublin km cross

 

KM CROSS

Klub:Klub Motorowy "CROSS", ul. Rusałka 15/8, 20-103 Lublin, tel. (81) 534-65-80
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

lublin 2017gniezno gtmSpeed Car Motor Lublin minimalnie wygrywa na swoim obiekcie z GTM Startem Gniezno 46:44. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Bjarne Pedersen (12+2) natomiast wśród gości najlepiej punktował Mirosław Jabłoński (13) oraz Marcin Nowak (12+1).

lublin 2017gniezno gtmPodczas 6. kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do ciekawego starcia drużyn, których celem jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy Państwu składy awizowane na to spotkanie.

lublin 2017poznanW jedynym rozegranym dzisiaj meczu w polskiej drugiej lidze żużlowej lubelski Speed Car Motor podejmował poznańskie Skorpiony i bez większych problemów wygrał wysoko 58:32.

lublin 2017poznanW najbliższą sobotę w meczu V rundy 2 Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin podejmie Naturalną Medycynę PSŻ Poznań. Będzie to drugi mecz „Koziołków” na własnym obiekcie i zarazem drugi pojedynek poznańskiej drużyny na wyjeździe.

lublin 2017ostrow logo 2017Lubelskie Koziołki, po 2 latach przerwy, z przytupem powracają do ligowego ścigania. W meczu z Ostrovią Ostrów Speed Car Motor Lublin wygrał 54:35. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Daniel Jeleniewski, który zdobył 12 punktów. Wśród Ostrowian największą zdobyczą punktową pochwalić się może Zbigniew Suchecki (12+1). 

lublin 2017Żużlowcy Speed Car Motor Lublin mają za sobą pierwszy test mecz przed startem sezonu ligowego. Podopieczni trenera Dariusza Śledzia po zaciętej walce przegrali w Krakowie z ekipą Arge Speedway Wanda 44:46. Co ciekawe, gospodarze wyszli na prowadzenie po raz pierwszy dopiero w ostatnim biegu.

lublin 2017Żużlowa drużyna z Lublina przygotowuje się do sezonu. Zarząd klubu poinformował o pozyskaniu sponsora tytularnego. W rozgrywkach ligowych wystartuje Speed Car Motor Lublin. Znane są już także ceny wejściówek na zawody.

lublin km crossW piątek na torze w Lublinie miał zostać rozegrany mecz pomiędzy zawodnikami miejscowego klubu a ekipą z Czech i Słowacji. Niestety zawody zostały odwołane ze względu na zły stan toru przy Alejach Zygmuntowskich. W ramach rekompensaty zgromadzeni kibice mogli zobaczyć sześć wyścigów na dystansie dwóch okrążeń.

lublin herblogo nice1ligaJuż w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) o godz. 16:30 na torze przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie, rozegrane zostaną zawody o Puchar Polskiej Ligi Żużlowej. Szesnastu najlepszych żużlowców Nice PLŻ zawita do Koziego Grodu w walce o Puchar zaplecza Ekstraligi.

2016 noga rPopularny dziennikarz sportowy – Robert Noga będzie spikerem podczas turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany na stadionie żużlowym w Lublinie. Noga jest prawdopodobnie jedyną osobą, która uzyskała naukowy tytuł doktora, broniąc pracę dyplomową poświęconą historii sportu żużlowego!