Adrian Szewczykowski o kontrakcie z PSŻ Poznań

poznan2013 szewczykowski aPoznańskie Stowarzyszenie Żużlowe PSŻ Poznań do ścigania w ligowym wydaniu wrócić ma dopiero od sezonu 2016 to w okienku transferowym do sezonu 2015 zakontraktowano pięciu zawodników z czego aż czterech podpisało umowy dwuletnie. Jednym z tych, którzy podpisali kontrakt na sezon 2015-2016 jest Adrian Szewczykowski.

 

 

- Trzymam kciuki za powodzenie PSŻ Poznań. Mimo, iż w tym roku nie wystartują w lidze to działacze planują organizację kilku turniejów, w których będę mógł reprezentować barwy tego klubu. Z ligą ruszą od sezonu 2016 i niewykluczone, że będę mógł ponownie startować dla tego klubu, jak przed laty. Dziękuję działaczom za stworzoną możliwość – mówi Adrian Szewczykowski.

 

Niewykluczone, że w nadchodzącym sezonie popularny "Adik" znajdzie klub w którym będzie mógł startować w rozgrywkach ligowych korzystając z możliwości wypożyczenia. - Oczywiście, że wchodzi w grę wypożyczenie na ten sezon do innego klubu, by nie był to sezon stracony pod względem ligowym. Po prostu nie udało mi się dojść do porozumienia podczas okienka transferowego, ale wciąż jestem w trakcie rozmów i liczę, że niebawem będzie to możliwe – zakończył Szewczykowski.

 

źródło: inf.własna

Katarzyna Biskup

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!