rawicz

 

Kolejarz RAWAG

Klub: RKS Kolejarz Rawicz, ul. Spokojna 1, 63-900 Rawicz, tel./fax (65) 545 35 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

rawiczopole 2016W pojedynku dwóch Kolejarzy lepszy okazał się ten z Opola. Pomimo, że spotkanie rozegrane zostało w Rawiczu to jednak Stal-Met Kolejarz Opole wygrał 42-48. W zespole Piotra Żyty najlepiej punktowali Kevin Woelbert (14p.) oraz Adrian Gomólski (13+1p.), natomiast wśród gospodarzy najwięcej oczek uzbierał Adam Skórnicki (11p.).

rawiczKtóryopole 2016 Kolejarz okaże się lepszy na rawickim Florku? W najbliższą niedzielę ( 16 lipca) na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu miejscowe Niedźwiadki podejmą zespół z Opola. Początek spotkania o godzinie 16.00.

rawiczkrosnoW sobotę na stadionie im.Floriana Kapały w Rawiczu miejscowy Kolejarz przegrał spotkanie z KSM Krosno 42:48. Krośnieńskie "Wilki" na swoje konto zainkasowali także punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu (104:76). Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Adam Skórnicki, który na swoim koncie zgromadził szesnaście punktów. Wśród gości prym wiódł David Bellego (12) oraz Mariusz Fierlej (11).

rawiczWkrosno najbliższą sobotę (10 czerwca) rawicki Kolejarz podejmie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu podejmie KSM Krosno. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na to spotkanie. 

Turniejrawicz w ramach V rundy DMPJ planowany na wtorkowe popołudnie w Rawiczu nie odbędzie się. Zawody zostały odwołane z powodu niekorzystnej prognozy pogody oraz złych warunków rawickiego toru. Nowy termin zostanie wkrótce podany przez GKSŻ.

rawiczlublin 2017Lider rozgrywek polskiej 2. Ligi Żużlowej po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny. W sobotę (27 maja) w meczu 7. kolejki pokonał na wyjeździe zespół z Rawicza 51:39. Wśród lublinian na rawickim Florku najlepiej poradził sobie Robert Lambert, który zdobył komplet oczek (15). W zespole gospodarzy najwięcej punktów zgromadził Adam Skórnicki (11).

rawiczlublin 2017W sobotę 27 maja na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, miejscowe Niedźwiadki  zmierzą się z zespołem Speed Car Motor Lublin, który aktualnie jest na pierwszym miejscu w tabeli 2. Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy składy awizowane na to spotkanie.

rawiczgniezno gtmKolejarz Rawicz przegrał na własnym torze ze Startem Gniezno 32:58 w ramach 4 kolrejki 2.Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami gości byli: Marcin Nowak,Eduard Krcmar oraz Adrian Gała, którzy z bonusami wywalczyli komplet punktów. Natomiast honor gospodarzy próbował bronić Valentin Grobauer zdobywca 13 oczek. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółową relację z tego spotkania.

rawiczWgniezno gtm ostatnią sobotę kwietnia rawicki Kolejarz w ramach IV kolejki 2. Ligi Żużlowej podejmie GTM Start Gniezno. Początek spotkania na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu o godzinie 15.45.

rawiczgniezno gtmWcześniej na łamach naszej strony pojawił się awizowany skład GTM Start Gniezno na sobotni mecz w Rawiczu. Następnie swoje awizowane zestawienie podał sztab szkoleniowy Niedźwiadków.